PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682966}

Przeszłość

Le passé
7,0 12 789
ocen
7,0 10 1 12789
7,3 15
ocen krytyków
Przeszłość
powrót do forum filmu Przeszłość

Po recenzji spodziewałam się raczej patologii typu bicie Marie i dzieci przez Samira, posunęłam się nawet do molestowania Lucie, a Ahmed to taki niby rycerz na białym koniu... ale nie, a tu taka niespodzianka, i bardzo dobrze. Może Ahmed i jest rycerzem ale bardziej katalizatorem. Postaci są jednocześnie i trochę dobre, i trochę zakłamane, i zagubione. Tam każdy naznaczony jest swoimi ale i cudzymi wyborami. Film bardzo dobry, od słowa do słowa, powoli dochodzimy do sedna... I niby koniec , ale ostatnia scena zmusza do zastanowienia co dalej? Jakie teraz wybory?

ocenił(a) film na 8
saike

W 100% zgadzam się z Twoją oceną i podsumowaniem... Ten reżyser chyba (na pewno) słynie z takiej "plątaniny" zdarzeń, w której widz musi trochę podumać... 8/10

saike

"powoli dochodzimy do sedna... ostatnia scena zmusza do zastanowienia co dalej? Jakie teraz wybory? " Czyli rozumiemy może nieco więcej, ale do sedna to wg. mnie nadal daleko, i tego mi trochę brak. Tu nie ma "tak za tak nie za nie, bez światłocienia", Norwid nie byłby usatysfakcjonowany, a wielkim poetą wszak był. A film z lekka nudnawy, acz dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones