PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032689}

Przesilenie zimowe

The Holdovers
7,8 26 239
ocen
7,8 10 1 26239
8,1 50
ocen krytyków
Przesilenie zimowe
powrót do forum filmu Przesilenie zimowe

Niezły

ocenił(a) film na 6

Film nie był zły, Giamatti wypadł świetnie w złożonej roli nauczyciela.
The Holdovers tworzy przyjemny i ciepły klimat , dialogi w filmie są naturalne i autentyczne, takie wnikliwe spojrzenie na ludzkie emocje i relacje.
Niestety ,niektóre sceny są zbyt rozciągnięte i mogłyby zostać skrócone , tempo jest zbyt wolne. Film jest również zbyt konwencjonalny. Historia jest prosta i przewidywalna.
Przyjemne ciepłe świąteczne kino, ale nic wyjątkowego. Zdecydowanie zawyżona ocena. 6.5/10

ocenił(a) film na 8
Fireghost

nie ale serio? dajesz 6,5 na 10 za to że historia jest prosta i przewidywalana?

ocenił(a) film na 8
Fireghost

a takiemu AQUAMANOWI dajesz 5 mimo że fabuła i dialogi i wszytsko w tym filmie jest słabo zrobione? No trochę takie ;?

ocenił(a) film na 6
Wit_8

To są zupełnie inne filmy. Aquaman to średniej klasy kino rozrywkowe, The Holdovers to przyjemny film ,który nieźle się oglądało ,ale zabrakło mi w nim momentu który by mnie poruszył jakoś bardziej jeśli chodzi o emocje. Napisałem wcześniej co mi się w tym filmie nie podobało i dlaczego dałem taką a nie inną ocenę. Natomiast jeśli uważasz ,ze to był rewelacyjny film to bardzo się cieszę ,że Ci się podobał.

ocenił(a) film na 8
Fireghost

znaczy rozumiem ale troche nadal nie

ocenił(a) film na 8
Fireghost

Dla mnie sceny zupełnie nierozciągnięte. W końcu spokojne, zatrzymujące kino a nie naparzanka na ekranie. Byłam w kinie z moim 11 letnim synem, który zachwycił się filmem i nawet jemu, dziecku, nic się nie dłużyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones