PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35158}

Przeżyliśmy wojnę

The Manchurian Candidate
7,4 2 546
ocen
7,4 10 1 2546
7,2 5
ocen krytyków
Przeżyliśmy wojnę
powrót do forum filmu Przeżyliśmy wojnę

od cenzury!! kilka autentycznie - porazajacych odwaga i smialoscia realizacji - scen. remake jonathana demme'a z 2004 roku do piet nie dorasta pierwowzorowi.
laurence harvey potwierdza klase ale to angela lunsbury jako demoniczna matka jest najwieksza gwiazda tego filmu.
momentami prawdziwie wstrzasajacy.

ocenił(a) film na 9
Qmid

To akurat proste. Frank Sinatra to kumpel JFK. Kennedy daje im zielone światło i to nawet dlatego, że jest podobno wielbicielem książki. Taki to był prezydent.

Potem Sinatra wykupuje prawa i wycofuje film z obiegu. Przez dłuuugie lata nikt tego filmu nie ogląda. A mnie rozwalają te wstawki w filmie "Domino" - fajny filmowy obraz tej rodziny Harveyów.

ocenił(a) film na 10
Picu

A czY NIE UWAŻASZ

ocenił(a) film na 10
tatraplan

A czY NIE UWAŻASZ Że to może nie być przypadek?
kennedy ginie, qmpel widzi że grunt pali się pod nogami( kenedy deklarował że rozwali cia -dawne OSS na milon kawałków- po zatoce świń ) do tego - z jakiego środowiska pochodził sinatra -to zdaje się tony - nasz chłopak - montana z ojca chrzestnego
na czym ojciec kennedego zrobił pieniądze, które stwożły dynastię- RÓD?;)
to niby nielegalne, ale przy bush'u prescot'cie to jednAk harceżyki ;)
a) joseph patrick
b)john
c)robert- jakże nawiązujący w/w film do rodzaju zabójcy
d) przemowienie johna
http://www.youtube.com/watch?v=D4v8wGIdU9U
za dużo przypadków nawet jak dla mnie sceptyka
pozdrowienia
a... no i 1999 ród zostaje złamany i chyba ostatecznie - ponosi "karę" za chęc przewodzenia, za wyrwanie się z szeregu i oświetlenie działań "oświeconych"
nie bez powodu - schlebiam tu sobie jako mieszkańcowi kraju nad wisłą są odwiedziny Polski przed wwII i publikacje z tym związane
pozdrowienia
zaraz przyswoję :seconds"- i mam nadzieję się nie zawieść;
ps. 7dni w maju oglądałem jakoś w kwietniu przed maturą - i było to powalające uczucie;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones