PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158}

Przełamując fale

Breaking the Waves
7,8 46 441
ocen
7,8 10 1 46441
7,7 31
ocen krytyków
Przełamując fale
powrót do forum filmu Przełamując fale

film dobry ale

ocenił(a) film na 7

czytając te komentarze pełne zachwytu i o tym jaki film jest wzruszający, porywający i jakieś banały o potędze i sile miłości, to mam wrażenie, że oglądałem inny film
a film jak to u larsa, brzydki film, o brzydkich i odpychajacych ludziach, robiacych odpychajace rzeczy. raczej nic pozytywnego tu się nie dzieje, całość jest ponura. jak to też bywa u larsa jest tu trochę scen seksu i nagosci, jak na standardy holywood bardzo odważnych ale całkowicie nieerotycznych
ogólnie film mi się podobał ale nie zrobił jakiegoś strasznego wrażenia ani też nie wzbudził jakichś wielkich emocji
zdania już pewnie nie zmienie, bo jak to u larsa, do jego filmow raczej nie ma się ochoty wracać. no może poza królestwem, które było wyjątkowo lekkostrawne

El_Magiko

Też tak odczułem. Nie wiadomo, kto tam jej podpowiada i do kogo się modli. Jej decyzje były złe. Nie można w imię miłości iść się łajdaczyć, nawet jak druga osoba tego pragnie. Film miał chyba pokazać, że miłość jest silniejsza, niż moralność i można nią (miłością) usprawiedliwić każde bezeceństwo. Ciężko wyczuć, o co dokładnie chodzi. Te banały, o których wspominałeś, to żenada Karyn wychowanych na komediach romantycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones