PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158}

Przełamując fale

Breaking the Waves
7,8 46 478
ocen
7,8 10 1 46478
7,7 31
ocen krytyków
Przełamując fale
powrót do forum filmu Przełamując fale

Wolą Matrix?

użytkownik usunięty


Na taki film powinno głosować 2000 osób i powinien mieć średnią 9.99!!!!!!!!!!!!!!
Niestety odwiedzający tę stronę to przeważnie ludzie, którzy poza jakimś Matrixem świata nie widzą!!!!!! A szkoda, bo to znaczy, że pojęcie sztuki filmowej jest im obce, interesuje ich tylko komercyjna(i prymitywna) rozrywka z kilogramem pop cornu w ręku!!!!!Na szczęście jest chociaż 20 osób, które cenią coś więcej na co dowodem tych kilka głosów!!! Bogu niech będą za nie dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 3

sorry
Poza jakimś Matrixem? Pojęcie sztuki filmowej? Człowieku, słyszałeś kiedyś stwierdzenie "gustów się nie dyskutuje"? Jakoś specjalnie nie czuję się ograniczona tylko dlatego, że akurat spodobał mi się film pt. Matrix. Nie bardzo rozumiem jak można nie doceniać innowacyjności scenariusza.
A Przełamując ... nie zniosłam. Był to jeden z dwóch filmów, których nie byłam zobaczyć w całości. Raz w życiu musiałam wyjść z kina, na szczęście na Przełamując... nie poszłam, bo sytuacja by się powtórzyła. A dużo moge wytrzymać, zwłaszcza w dziedzinei sztuki fimowej, która mnie wyjątkowo interesuje.

ocenił(a) film na 10

z lekka Cie poniosło
Z tym Matrixem to Cię z lekka poniosło... Na pewno jest to film (Matrix) komercyjny, ale ma swój przekaz (i nie jest płytki). Dla mnie jeden z lepszych s-f. 'Przełamując fale' też bardzo wysoko cenie. Czy w związku z tym, coś jest ze mną nie tak? Chyba nie (mam nadzieje :). Jak powiedziała Oshin, to kwestia gustu, a o gustach nie powinno się dyskutować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones