PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158}

Przełamując fale

Breaking the Waves
7,8 46 469
ocen
7,8 10 1 46469
7,7 31
ocen krytyków
Przełamując fale
powrót do forum filmu Przełamując fale

Warto obejrzeć ?

ocenił(a) film na 2

Witam czy warto obejrzeć bo widząc tak liczne negatywne opinie zgłupiałem

qwerty_all

Bardzo warto, świetne ambitne kino wspaniałego reżysera Larsa Von triera :-) jestem gorącą fanką jego kina:-) polecam:-)

ocenił(a) film na 2
rosaria

Dzięki obejrzałem genialny film. Pozdrawiam

qwerty_all

tez pozdrawiam! cieszę się że się spodobał :) ja obejrzałam już go na razie 10 razy :)))))

ocenił(a) film na 10
qwerty_all

Penie, że warto. Genialny film, muzyka której nie da się zapomnieć. Von Trier u szczytu formy-to musi być coś!

ScarlettO12

dokładnie: u szczytu formy :D wliczając 3 część trylogii: Tańcząc w ciemnościach :) - też polecam ;) koneserom kina Triera :)

ocenił(a) film na 9
rosaria

Mogłabyś podać tytuł ostatniego z tych trzech filmów? A sam "Przełamując Fale" niesamowity

murplemurple

"Idioci" ;)

ocenił(a) film na 9
rosaria

Dzięki!

ocenił(a) film na 9
murplemurple

A napiszesz jeszcze co to za trylogia? Dzisiaj być może będę oglądał Idiotów

murplemurple

Trylogia ma nazwę: "złote serce", ostrzegam przed "idiotami" to dość nietypowy film, inny od pozostałych, ale też niezły, jak wszystkie dzieła Triera, i mówię to jako koneserka twórczości Larsa :D

murplemurple

napisz po seansie, jakie masz wrażenia po "idiotach" :) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
rosaria

Jestem świeżo po seansie i muszę przyznać, że dla mnie to kawał świetnego kina. Uwielbiam szczerość Dogmy i samego Von Triera. Rewelacyjny film. I znowu kłębek myśli z cyklu "co autor miał na myśli". Pozdrawiam.

murplemurple

super, że Ci się podobało kolejne dzieło Larsa :D mi najmniej się podobało z tej trylogii, ale już wiele razy powtarzałam sobie ten film i już mi się spodobał :D jak wszystko spod niesamowitej kamery Larsa :P również pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones