PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158}

Przełamując fale

Breaking the Waves
7,8 46 472
oceny
7,8 10 1 46472
7,7 31
ocen krytyków
Przełamując fale
powrót do forum filmu Przełamując fale

Pani Emily jest b. ładną kobietą, nie rozumiem, czemu macie ją za brzydką. Jest genialną aktorką, chociaż niedocenianą przez wielu! Jak mam wytłumaczyć fakt, że nie dostała Oskara za brawurową role Bess? Żadna lepiej by nie zagrała aktorka. Młoda, ładna kobieta, która walczy ze swoimi problemami, która nie umie przestać kochać i jej miłość wciąż rośnie do męża. Coś wspaniałego. Jak mnie denerwuje ta niesprawiedliwość przy rozdawaniu Oskarów. Weźmy pod uwagę np ''Zakochany Szekpsir''. Oglądałem i gdyby nie Judi bym usnął. Nie zasługiwał na tyle nagród.

CityOnilne

w dzisiejszych czasach oskarem można opluć, nie nagrodzić. bardzo dobrze, że go nie dostała.

ocenił(a) film na 10
Below_Normal

bredzisz, zasłużyła

użytkownik usunięty
CityOnilne

below normal napisał jedno zdanie (bardzo trafne) a jak widzę ktoś ma problem z interpretacją :)

ocenił(a) film na 10

Wiem o co chodzi, to, że Oscar nie ukazuje prawdziwych zdolności, wiem, że miał na myśli, że zasłużyła na niego, jednak chodzi mi o to, że powinna otrzymać statuetke za te role i za inne.

ocenił(a) film na 8
CityOnilne

Von Trier jest niepoprawny politycznie i takie nagrody raczej go omijają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones