PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158}

Przełamując fale

Breaking the Waves
7,8 46 445
ocen
7,8 10 1 46445
7,7 31
ocen krytyków
Przełamując fale
powrót do forum filmu Przełamując fale

Dla każdego kto chce zobaczyć jak wygląda świetne europejski kino. Wzrusza, ale nie w
ckliwy i tandetny sposób i daje do myślenia. Na plus oczywiście genialna rola Emily
Watson. Oryginalna praca kamery też świetna. Ogólnie w swoim gatunku wybitny. 9/10

ocenił(a) film na 10
neo_angin

Już dawno nie oglądałam tak ciężkiego filmu...który poruszył mnie do głębi.. trudno jest cokolwiek powiedzieć na jego temat a jeszcze trudniej jest go ocenić. To chyba nie jest film, o którym możemy powiedzieć w kategoriach ulubionego, ze względu na straszne obrazy jakie tam widzimy. Obsesyjna, destrukcyjna miłość zaburzonej emocjonalnie " zbyt dobrej " kobiety zagubionej pośród społeczności... to temat, który chyba każda kobieta oglądająca ten film ze względu na przynależność płci przeżywała bardziej. Ale jedno jest pewne- to nie jest film, o którym zapominamy po obejrzeniu. On zapadnie w pamięć na dłuugi, długi czas.

ocenił(a) film na 9
renata_

Chyba najcięższy film jaki w życiu widziałem. Filmy Bergmana mnie tak nie przygniotły.

neo_angin

Ckliwa bajeczka o miłości. Ziew.

Kooper

Ta.

neo_angin

Dałeś przecież 9.

Kooper

Jak ty byś dał to byłby pretensjonalny lub nie do końca udaną czarną komedią.

neo_angin

Śmieszny jesteś. Zgwałcę Cię na końcu.

ocenił(a) film na 9
neo_angin

film nie tyle wzrusza co porusza

neo_angin

czego Emily na końcu umarła?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones