PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94190}

Prości faceci

Simple Men
7,4 582
oceny
7,4 10 1 582
6,0 5
ocen krytyków
Prości faceci
powrót do forum filmu Prości faceci

Muzyka

użytkownik usunięty

Biorąc pod uwagę popularność filmu powinnam porzucić wszelką nadzieję, ale jednak odważę się zadać to pytanie. Zna ktoś może tytuł utworu, do którego nasi bohaterowie tak cudnie tańczyli? Przeleciałam już zespół Yo La Tengo, ale oni to bardziej to gitarowe, spokojne granie przerywnikowe, więc jeśli ktoś ma jakiekolwiek pojęcia to ja bardzo wdzięczna będę.

użytkownik usunięty

Jako, że fajnie czasem pogadać z kimś mądrym odpowiem sama sobie (a może się przyda przyszłym pokoleniom): Sonic Youth "Kool thing"

ocenił(a) film na 7

Pamiętam że oglądając tę scenę tańca przypomniała mi sie scena tańca w 'pulp fiction', który jednak powstał dwa lata później od tegoż filmu i właściwie tarantino ponoć zainspirował się nią z filmu samego godarda 'bande a part'. Wątpie aby widział on 'simple man' :-)

użytkownik usunięty
radosny_optymista

No to widzę, że mamy podobne skojarzenia :)
Ja też słyszałam wersję z Godardem (filmu owego nie widziałam jeszcze), ale i tak uważam, że Tarantino tyle filmów, że pewnie o "Simple Men" też się otarł (tym bardziej, że z tego co w internecie powiadają to Hartley jest dość znany w USA).

Ale mam inne pytanie. Z wrażenia, że ktoś, kto nie jest mną, wypowiedział się w tym temacie, postanowiłam sprawdzić trochę konto Twoje i w ulubionych użytkownikach zobaczyłam siebie. Czym sobie na to zasłużyłam :)?

ocenił(a) film na 7

Szczerze mówiąc to nie pamiętam czym dokładnie :-) Czasem dodaję osoby, które np. wg mnie ciekawie się wypowiedziały w kwestii jakiegoś filmu albo maja duzo dziwnych, ciekawych pozycji w ulubionych, filmów mało znanych. Albo za coś jeszcze innego. Ta lista ulubionych uzytkowników strasznie się u mnie rozrosla, juz jej nie opanowuję od jakiegoś czasu :-) Za duzo tam chyba ludków mam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones