PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008792}

Prezent od losu

Windfall
5,1 5 113
ocen
5,1 10 1 5113
4,7 6
ocen krytyków
Prezent od losu
powrót do forum filmu Prezent od losu

Czytam raz po raz że "nudny". Że jak??? Czy na tym forum są sami widzowie z ADHD dla których film jest nudny bo wymaga troche uwagi i skupienia? Film jest super zbudowany. Bardziej jak sztuka teatralna niż film. Warto obejrzeć. Nie warto czytać ocen

ocenił(a) film na 8
Bruce2000

Dokładnie. Myślę, że Ludzie tak przywykli do akcji wciskanej na siłę w każdą sekundę, że nie są w stanie wysiedzieć na filmie granym napięciem emocjonalnym. A prawda jest taka, że film jest bardzo realny. Nie ma w nim zgrywania bohatera na siłę, bezsensownej agresji i wymyślnych scen. Za to są emocje, frustracja i działanie poparte pewną bezradnością. Dla mnie mocne 7 - 8 .

ocenił(a) film na 4
Breena_Aithne_Aisling

Chcesz mi powiedzieć, że film (o naprawdę marnym scenariuszu) i nijak lubianym głównym bohaterze (nie mówię tutaj o Jessym) w którym praktycznie nic się nie dzieje przez 40minut (a potem jest jeszcze gorzej!!) zasługuje na wyższą ocenę niż 5?

Znam stokroć lepszych gatunkowo filmów z mniejszym budżetem niż ten, który ma masę hollywoodzkiej obsady.

Film jest NUDNY!

ocenił(a) film na 8
dadzios

A poleć proszę któryś z tych filmów, bo szukam właśnie podobnych.

ocenił(a) film na 7
Bruce2000

Pewnie gdyby był nagrany w Iranie, Indiach albo Afganistanie roztopiliby się z zachwytu. Ale amerykański, to beee...

Tomasz_Bezuszko

Nie dosc, ze amerykanski to w dodatku na netflix, czyli minus dwa na starcie.

Bruce2000

Może zamiast oceniać innych widzów, po prostu ocenisz film?

ocenił(a) film na 8
Bruce2000

Absolutnie się zgadzam. Pierwszy film od dłuższego czasu, który zatrzymał mnie przed ekranem. Świetna gra aktorska, hipnotyzujące twarze, ładna sceneria, scenariusz dostateczny, ale świetnie wyreżyserowany. Czepiają się tu strasznie ;) właśnie takich niespodzianek szukam zabierając się za film oceniony na mniej niż 5 przez krytyków Filmweb u :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones