PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634648}

Prezent ślubny

The Wedding Video
5,4 1 793
oceny
5,4 10 1 1793
Prezent ślubny
powrót do forum filmu Prezent ślubny

Zero zero I jeszcze raz ,0 straszne scierwo

ocenił(a) film na 1
pladge

Zdecydowanie sie zgadzam z powyzsza opinia. Strata czasu i pieniedzy.

IgaMonika

jakich pieniędzy 24 sierpień 2012r, za jakie pieniądze ten film miałaś i skąd chyba sobie komentarz nieźle wymyśliłaś.

jacobs1983

Bo dzisiaj jest premiera na DVD w PL?

ocenił(a) film na 1
jacobs1983

Jacobs1983 a już myślałam, że oprócz Polski są inne kraje a w nich filmy dostępne dużo wcześniej. No cóż musiałam rzeczywiście to sobie wymyślić albo mam paranoję bo jestem przekonana, że widziałam go w UK właśnie 24 sierpnia 2012 roku.

IgaMonika

ty6lko że jakich pieniędzy szkoda?

pladge

thx! bo chciałem obejrzeć ;-)

nico_x

Są gusta i guściki,filmu nie widziałem, ale kiedyś jedna pani powiedziała mi że Kac Vegas jest ohydny :D , jak było to wszyscy wiemy.

lolo776

może chodziło jej o film Kac Wawa, a nie Kac Vegas? Wtedy wszystko by się zgadzało...

MSZ85

Kac Vegas...:D

pladge

kogoś rozbawi kogoś nie. temat zjechany jak mało który, ale mi się podobało. może taki dzień.... Ale trzeba przyznać, że film bezpretensjonalny. proste dowcipy tez bywają zabawne :-)

siouxie

BARDZO KIEPSKA KOMEDIA i denne widowisko; nie dość, że ma formę paradokumentu to jeszcze nieśmieszne gagi. W sumie uśmiałem się tylko na scenie z parodią Titanica. Dalej było już tylko goorzej... Odradzam oglądanie tego badziewia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones