PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509652}
6,1 60 309
ocen
6,1 10 1 60309
5,1 12
ocen krytyków
Predators
powrót do forum filmu Predators

DNO-DNA!! 1/10

ocenił(a) film na 1

Jak to ktoś określił:Syf na poziomie deski sedesowej.Na dodatek 80% filmu to powielanie schematów z pierwszego rewelacyjnego .Wieszczę koniec legendy Predatora.Niestety:(
Zadziwiające jest, że pomimo udokonalonych efektów tworzy się takie badziewia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
januszek324

Uważasz że to film rewelacyjny? więc podaj kilka argumentów,dlaczego warto go ponownie zobaczyć,lub polecic najbliższym.Ciekaw jestem co jest w nim takiego godnego uwagi?Może coś przeoczyłem?Wiesz, zamiast pisać żenujące wypowiedzi, świadczące o zerowym obyciu z gatunkiem SForaz kompletnym brakiem współżycia społecznego oświeciłbyś ludzi myślących swoją nadzwyczajną erudycją

JAREK

są tacy, którzy nie zauważą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
JAREK

Masz rację, po Predators to koniec Predatora. Z potężnych łowców zrobili kompletne ofermy. Po tym jak zobaczyłem Prometeusza to niestety też koniec Obcych. Komercja zabiła te potwory.

dobrze ze cie wykopsali!

JAREK

Ten film jest kolejnym gdzie robią z Predatorów jakieś niedorozwinięte ofermy. Pisałem już o AvP, że tam twórcy filmu zrobili z nich bezmyślnych imbecyli, a tu schemat się powtarza. U predatorów w "Predators" zero finezji, sprytu, idą prosto na lufę karabinu albo dają się zaszlachtować jakiemuś chłystkowi jak totalne barany. W "Predatorze" jeden łowca atakował zgrany oddział marines i dawał im radę, a tu trzech na własnym terenie nie daje sobie rady ze zbieraniną jakiś degeneratów z różnych środowisk. Może następna częsć będzie o wycieczce gimnazjalistek które rozpieprzają w pył oddział predatorów?

ocenił(a) film na 5
Miku

gimnazjalistki... obyś nie wykrakał.

użytkownik usunięty
friko_fw

Oh wiesz co takie gimnazjalistki potrafią jakby predatorzy się dowiedzieli że mają na nie polować to by wskoczyli na swój niewidzialny statek i spier... na inną planetę.

ocenił(a) film na 4
friko_fw

Predators 2 -Starcie w Galerii

ocenił(a) film na 6
Miku

Bo to byly predatory z zoltymi papierami:-)

użytkownik usunięty
JAREK

Nie ma to jak HEJTING bez konkretnego uzasadnienia...1/10 dla autora wątku, a dla filmu 10/10!!!!!

ocenił(a) film na 1
JAREK

Tak, ten film to BULLSHIT!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Raze

I co z tego?

ocenił(a) film na 6
JAREK

Dales 1 .przesadziles w tym filmie wystepuja predatory to dla nich minimum 4 albo 5 nota

ocenił(a) film na 7
JAREK

Taa,ale teraz pytanie,co takiego leprzego ma kultowa jedynka wzgledem tej czesci?

JAREK

są tacy, którzy nie zauważą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones