PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723027}

Predator

The Predator
5,0 30 391
ocen
5,0 10 1 30391
5,5 16
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Film chociaż wspolpisał i wyreżyserował Shane Black ("Zabójcza broń" , "Nice Guys"), który zagrał w pierwszym "Predatorze" okazał się tym samym czym "Pitbull" Patryka Vegi oraz jego późniejsze kontynuacje. Dużo więcej czerstwych dialogów, wiele pomysłu na poprowadzenie fabuły ale dwuwymuarowosc wielu bohaterów męczy. Problemem w nowym "Predatorze" jest też ton. Ni to parodia stylu kina nowej przygody ni to parodia kina akcji z lat osiemdziesiątych. Z jednej strony krew, przemoc i męskie pogaduchy a z drugiej płytko poprowadzony wątek chłopca w duchu nowej przygody. Film ostatecznie dla nikogo.

JohnTheBrave

A ciekawa fabuła?

GostekMostek_PL

Cienka, dość chaotyczna ale ma kilka momentów interesujących

JohnTheBrave

Kupię na DVD nie chce wspierać tego filmu gdy jest w kinie.

GostekMostek_PL

Najlepiej sciagnij z neta. Placa za DVD wspierasz producentow tego "dzieła". Niewarto

Carnal_Vader

Ok dzięki za radę

ocenił(a) film na 7
GostekMostek_PL

Nie słuchajcie tych hejtów. Byłem na sali to widownia aż się śmiała z wrażenia. Najlepsza drużyna wykolejeńców jakich widziałem plus babka o sporej brawurze, pociągnęła za spust z pustej strzelby na byłego żołnierza. Wy tylko myślicie że ma być podobne do poprzednich części. Ja poprzednich części oglądałem tylko raz i nic nie wiem, no poza Arnoldem Schwarzeneggerem co tam było. Z tej części przynajmniej wszystko zapamiętałem, a końcówka mi się najbardziej spodobała. Będzie kontynuacja!

LukerGulson

Jaka końcówka, co się stało?

ocenił(a) film na 7
GostekMostek_PL

Obejrzysz to zobaczysz, ale to było MEGA. Chodzi o finał filmu.

ocenił(a) film na 1
GostekMostek_PL

Koncowka była tragiczna. Po prostu dramat. Nawet ludzie ktorym film sie w miare podobał uwazaja ze jest slaba. Nie sugeruj sie opinią kogos kto ocenia ten film w oderwaniu od calej 'mitologii' predatorow. No chyba ze sam masz takie podejscie wtedy ok: srednie kino SF klasy B. Jako predator film jest fatalny. I jest naprawde, naprawde pelen strasznie glupich, nielogicznych i zenujacych akcji.

Carnall1

Ehh, już nie wiem zobaczę to się przekonam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones