PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723027}

Predator

The Predator
5,0 30 377
ocen
5,0 10 1 30377
5,5 16
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Zwiastun tej produkcji powinien zaczynać się tak:
"Czy pamiętacie czasy gdy Arnold Schwarzenegger prezyl muskuły w walce z przybyszem s kosmosu? Czy pamiętacie takie teksty jak "get to the chopper!" lub "You are one ugly mother....." ? To zapnijcie pasy! Przed wami nowy "Predator"! Tym razem w wersji dla nastolatków , fanów "G.I. JOE" czy "JURRASIC WORLD" "
Już nienawidzę tego filmu, za jego ton, za aktorów. Zwiastun pokazał dobitnie kierunek. Zawracam do oryginalnej , męskiej wersji. Niech to zdycha we wrześniowym box office

JohnTheBrave

Nie wygląda to dobrze, fakt, ale liczę po cichu, że chociaż czymkolwiek zaskoczy pozytywnie, bo mimo wszystko reżyser ma parę niezłych filmów na koncie

ocenił(a) film na 1
RainMaker86

Już od dawna widać, że przy filmach maja więcej do powiedzenia producenci i udziałowcy niż reżyser.

Bienioslaw

Dziwne, bo patrząc na to wszystko czym ocieka zwiastun, mam wrażenie, że to przede wszystkim styl reżysera, nikogo innego. O ile oczywiście ktoś zna jego filmy. He he.

ocenił(a) film na 4
JohnTheBrave

A jest bardzo brutalny te film?

arieljarosz

Elementy gore są i lecą wiązanki i to w dubbingu! Film nie dka dzieci definitywnie

JohnTheBrave

ale przez cgi wygląda to sztucznie 2/10

JohnTheBrave

Ktoś chce "dorosłe filmy", a chodzi na wersje z dubbingiem? Dawno się tak nie uśmiałem:D

Witek_13

Polecam wyjazd do Niemiec. Umrzesz ze śmiechu.

ocenił(a) film na 5
JohnTheBrave

Ale "Akcja G. I. Joe" to zajebista była magnetowid miał już dosyć, a ja tylko "dam radę jeszcze raz" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones