PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796635}

Prawdziwa historia gangu Kelly'ego

True History of the Kelly Gang
5,7 1 694
oceny
5,7 10 1 1694
6,6 7
ocen krytyków
Prawdziwa historia gangu Kelly'ego
powrót do forum filmu Prawdziwa historia gangu Kelly'ego

Matczyna miłość

ocenił(a) film na 8

Uuuuu, jakie to jest dobre. Przypomina mi narracją ,,Cienką czerwoną linię " T. Mallicka.
Przepiękne zdjęcia, muzyka. Ten film ma taki niesamowity klimat baśni utytłanej w błocie i brudzie. Aktorstwo b. dobre. George MacKay dużo lepszy niż w 1917.Nie wiem skąd taka niska ocena. Film na długo pozostaje w głowie.

ocenił(a) film na 8
lornemalwo

Zdecydowanie długo zostaje w głowie (tak jak np. Mandy, albo Midsommar). Nieszablonowy film z małą nutą surrealizmu.

ocenił(a) film na 6
exciter85

Film jest ok, ale Mandy czy Midsommar jakoś bardziej mi się podobały. Ale wiadomo, każdy ma swój gust...

ocenił(a) film na 9
lornemalwo

Ta średnia filmwebowa to obraz dzisiejszych oczekiwań widzów. Słowem żart i pomyłka. Pierwszorzędny film. Świeży, porywający, nietuzinkowy i wizjonerski. Kurzel już Makbetem udowodnił że interesuje go odświeżanie języka kina, a przy tym znowu jest boleśnie surowy w doslowności przekazu jak to miało miejsce w Snowtown. Rewelacyjny kawał kina

ocenił(a) film na 8
lornemalwo

Dawno już nie widziałem tak intrygującego, epatującego swoją surowością, filmu - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 5
lornemalwo

Historia prowadzona nierówno. Czuć brak zdecydowania scenarzysty i jego zagubienie w opowiedzeniu tej wymyślnej historii. Nie odczuwamy przemiany Kelly'ego, którą próbowano budować przez większość filmu i, gdy tak naprawdę ona nastąpiła i film nabrał wtedy dobrego tempa akcji, ujrzałem napisy końcowe; przez co został zepsuty oniryczny wydźwięk filmu. Poza tym bardzo ładne zdjęcia i niezłe aktorstwo. Muzyka budująca nastrój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones