PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704026}

Praktykant

The Intern
7,2 203 050
ocen
7,2 10 1 203050
6,0 21
ocen krytyków
Praktykant
powrót do forum filmu Praktykant

Kto pracuje w korpo i oglądał ten film, temu nóż się się w kieszeni otwiera. Jak mi. Główna bohaterka tyyyle pracuje, ale jak wychodzi z roboty to jest jeszcze (a nie już!) jasno. Rozumiem, że to komedia, film etc, ale nic nie poradzę, że mnie takie przedstawienie "ciężkiej" pracy wkurza.

alice_wonderland

Film oglądałem już jakiś czas temu ale do tej pory pamiętam takie kwiatki jak: start biznesu z niewielką grupką pracowników, których liczba zwiększała się mniej więcej o taką samą liczbę rok do roku - który start up robi takie wyniki :D?

Poza tym w filmie była scena, w której szefowa odbiera telefon z działu kontrolingu, mówiący o tym, że klientki żalą się na źle zapakowane przesyłki. I co robi wielki boss? Zarządza szkolenie, wysyła do działu jakiegoś specjalistę albo wyrzuca personel który nie potrafi złożyć dwóch kawałków ozdobnej folii na krzyż? Skąd :D Jedzie na halę a tam, przy dźwiękach słodkiej muzyczki, otoczona uśmiechniętymi od ucha do ucha pracowniczkami robi im szkolonko na szybko, jak spakować przesyłkę, by "wyglądała jak prezent". Chrzanić prowadzenie wielomilionowego interesu, mitingi, deadlajny i fakapy - trzeba pokazać ludziom, jak się pakuje ubranka! :D

Zgadzam się z tezą, że takie filmy wybielają wizerunek korpo. Młodzi w Polsce muszą zrozumieć, że rzeczywistość tak nie wygląda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones