PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704026}

Praktykant

The Intern
7,2 203 052
oceny
7,2 10 1 203052
6,0 21
ocen krytyków
Praktykant
powrót do forum filmu Praktykant

Podsumuję to co mnie wkurzyło:
-Ben żyje w luksusie- większość starszych osób nie ma się co z nim identyfikować, gdyż nie żyją w tej bajce
-Matt to ryży sk*rwiel, z twarzy już przypomina dupka, a z zachowania tym bardziej, a jednak Jules mu wybacza (???)
-Jules boi się samotności, więc zostaje ze zdradzającym mężem- WTF??!! I to ma się nazywać niezależna, silna kobieta-feministka?
-Stężenie nieszczerych uśmiechów przekracza w tym filmie dozwolone normy

Weeping_Angel

"Jules boi się samotności, więc zostaje ze zdradzającym mężem- WTF??!! I to ma się nazywać niezależna, silna kobieta-feministka?"

Może właśnie o to chodziło, miało to mieć drugie dno, że nawet tak silna i niezależna kobieta boi się pewnych rzeczy i umie kochać oraz wybaczać? Dla mnie też niezbyt zrozumiałe jest jak można wybaczyć komuś zdradę, ale cóż.. różni ludzie, różne podejście.

Weeping_Angel

Oczywiście kobieta broni kobietę.

Gdyby sytuacja była odwrotna i to Jules zdradziła zaniedbującego ją męża, co wtedy byś powiedziała?:)
Bo kobiety zaskakująco popadają w dwójmyślenie, zależnie od okoliczności.

Nie wiem, żona-pracoholik jak jakiś pajac zaniedbuje męża więc on poleciał w romans, co jest nierzadkie u... zaniedbywanych kobiet...

A nie, czekaj, Jules nie zaniedbywała, ona ROBIŁA KARIERĘ i SIĘ SAMOREALIZOWAŁA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones