PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704026}

Praktykant

The Intern
7,2 203 099
ocen
7,2 10 1 203099
6,0 21
ocen krytyków
Praktykant
powrót do forum filmu Praktykant

Reklama

ocenił(a) film na 2

Dwugodzinny spot reklamowy apple i audi z fabuła pisana pod te firmy nie polecam nudaaaaa :(

Zimnepiwo

Cos w tym spostrzezeniu jest. Dodalabym do tego jeszcze Starbucks,o ile sie nie myle. Aud, iw kazdym badz razie, zwrocilo moja uwage, calkiem niezle bylo to audii.

ocenił(a) film na 7
Zimnepiwo

Zapomniales o fejsbuku

Zimnepiwo

o gustach się nie dyskutuje ale 2/10 to nieuczciwa ocena. Fabuła pisana pod firmy? co w tym dziwnego?

ocenił(a) film na 9
Zimnepiwo

Krypto reklama osobiście mi nie przeszkadza (gdyby były samochody z rozmazanymi logami itp. to by była przesada). Moim zdaniem film rewelacyjny - gra aktorska, muzyka i fabuła super. dawno przy żadnym filmie tak się nie odprężyłem, a chyba o to właśnie chodzi w kinie tego gatunku.

ocenił(a) film na 3
taurus1523

Film nudny jak flaki z olejem, niezwykle irytujacy aktorzy, obok de Niro wygladali jak banda wyrwana z planu Plebanii.

ocenił(a) film na 4
kochamAndzie

Dokładnie, film musiałem podzielić na 3 podejścia, bo nie mogłem za jednym razem, chamska reklama Apple i Audi Q7 (połowa akcji się w niej dzieje), 0 śmiesznych momentów, nierealne i stereotypowe postacie, nieśmieszne żarty.

Zimnepiwo

cebulowy ból dupy.

USA to nie Polska. To raz. Dwa, Apple to ich rodzimy produkt i takich sprzętów się tam używa w 90% firm. Tylko leśne dziadki pracują na nudnych blaszakach z Windows. Trzy, Macbook Apple kosztuje połowę wypłaty kasjerki w markecie. U nas, jest to pół roku pracy takiej kasjerki.

ocenił(a) film na 8
jedyny_realista

Dziękuję za ten komentarz! Amen.

ocenił(a) film na 9
Zimnepiwo

Wszędzie cebulaki

użytkownik usunięty
Lukasz_Lll

Wszędzie lemingi gimbaza pozakładała konta i kozaczy bez argumentów na temat filmu.
A wracając do filmu miała być komedia a wyszedł dramat i nie było nic śmiesznego.
De niro zagrał jakby miał zatwardzenie ze swoim głupi uśmieszkiem jest już cieniem dawnego siebie ale woli być marnym aktorem praktykantem.
Marne aktorstwo muzyka czy jakaś była zdjęcia słabe reżyserka chyba miała okres w czasie kręcenia tego dramatu .
Film dla zniewieśćiałych mężczyzn z korporacji z przerostem prostaty i impotentów!

ocenił(a) film na 8
Zimnepiwo

Był też DELL na początku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones