PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704026}

Praktykant

The Intern
7,2 202 963
oceny
7,2 10 1 202963
6,0 21
ocen krytyków
Praktykant
powrót do forum filmu Praktykant

Przyjemne kino

ocenił(a) film na 8

Film oglądało mi się miło i przyjemnie. Humor, ale bez żenady, trochę smutnych momentów, ale bez melodramatu, no i pozytywny główny bohater. Ten film to nie jest jakieś arcydzieło, ale zdecydowanie warto zobaczyć! ;)

ocenił(a) film na 7
Foggy_10

Zgadzam się. Ciepły, przyjemny, zabawny film przy którym można wyłączyć myślenie i się zrelaksować. Jedynie końcówka zbyt sentymentalna, ale w kontekście całości filmu ujdzie.

ocenił(a) film na 7
Foggy_10


Końcówka zbyt sentymentalna ale warto film obejrzeć dla De NIro.

Czasami szarżuje ale trzyma wysoki jak na niego poziom.

Foggy_10

Mi jak zwykle Rene Russo zepsula film.

ocenił(a) film na 9
Foggy_10

Byłem w kinie na tym filmie w piątek i jak dla mnie jest on lajtową komedią. W moim tłumaczeniu nie przesadzona na poziomie przyjemna komedyjka. Polecam. Nie stracone pieniądze i warto stracic te 2 godzinki na obejrzenie. ;)

ocenił(a) film na 8
Foggy_10

lepiej bym tego nie ujal :) przesympatyczny film :)

ocenił(a) film na 7
Foggy_10

przyjemny ...dokładnie to pomyślałam i jak nie lubię Anne Hathaway to tutaj bez problemu ją zniosłam :p

Foggy_10

Bardzo fajny film :)

ocenił(a) film na 8
Foggy_10

Zgadzam się. Ciepła, sympatyczna, a przede wszystkim niegłupkowata komedia. Nawet mdła Annie nie zepsuła filmu :) Nie jest to arcydzieło, ale na pewno gwarancja przyjemnie spędzonego popołudnia.

ocenił(a) film na 7
Foggy_10

popieram, chociaż po zakończeniu czuje sie lekki niedosyt :)

ocenił(a) film na 7
Foggy_10

Film ma wiele wad: banalny, infantylny, o niczym, przesłodzony, ....

A jednak bardzo przyjemnie się go ogląda za sprawą świetnego aktorstwa (De Niro na prawdę świetny, Anne pasuje do tej roli jak ulał), świetne dialogi, delikatnego nienachalnego humoru i dosyć ciekawie pokazanego kontrastu pomiędzy młodością a starością.
Polecam, dla wszystkich którzy chcą spędzić bezstresowo 2 godziny a przy okazji podładować akumulatory pozytywną energią.

ocenił(a) film na 7
Foggy_10

W pełni się zgadzam, chociaż kwestia przypadkowo wysłanego maila mogła zostać rozwiązana trochę inaczej. Było to wprawdzie zabawne ale trochę, wg mnie, odbiegało od konwencji filmu. Film warty jest jednak zobaczenia.

Foggy_10

Tak ciepły i przyjemny film, tylko szkoda że o niczym. Trochę za bardzo cukierkowy z przyzwoitą grą aktorską wielkich gwiazd. Raczej komedia obyczajowa niż dramat i tylko na raz.

Moja ocena 3,5/6

patryks83

Jak o niczym? Film przytacza widzom pewna historie. Pewnego starszego Pana, ktoremu po smierci zony oraz obecnego stanu emerytalnego, dosc malo pozostalo. Dlatego za wszelka cene probowal znow byc potrzebny, szukajac drogi w tym nowym, zupelnie nieznanym swiecie i spoleczenstwie. Pokazuje przyjazn pomiedzy dwoma w ogole roznymi pokoleniami.

Znajdziemy w nim troche smiechu, romansow a przede wszystkim kawał dobrego, lekkiego kina, ktore naprawde milo sie oglada. Choc, faktycznie. Film jest nieco przeslodzony, zbyt cukierokowaty. Wszyscy w nim sa tacy nowoczesni, ze wszystko inne stanowi dla nich juz gatunek wymarly, co troche smieszy i nieudanym skutkiem przypomina kiche jak w przypadku "stazystow" z google.

De Niro, jak to De niro - klaska. Ale podczas seansu wydawal mi sie nieco sztuczny, szczegolnie czesc jego odpowiedzi. Czulem sie troche jakby znalazl sie on w jakims reality show, gdzie kazdy gralby procz niego, choc moze i tak sie czuje starsza osoba w naszym nowoczesnym swiecie? Choc badzo milo sie go oglada, szczegolnie moc sledzac dalej go na ekranie, gdyz jest to postac wybitna, jak dla mnie.

Pomimo wszystkiego film stanowi u mnie duzy plus, chetnie obejrze go ponownie i polece znajomym.

ocenił(a) film na 7
Foggy_10

Pozytywny film jednak nie rozpływam się nad nim.
Muszę przyznać że moja ocena jest sporo zawyżona. +1 De Niro i +1 zakończenie bez Bena na stanowisku szefa

ocenił(a) film na 7
Foggy_10

Dobre kino, rola De Niro jako praktykanta rewelacyjna, zostawiam 7 ;)

ocenił(a) film na 8
Foggy_10

Jedna z lepszych, jak nie najlepsza rola De Niro w XXi wieku.

ocenił(a) film na 10
maniak07_fw

W pełni popieram!

ocenił(a) film na 7
Foggy_10

Dokładnie, fajny, przyjemny rodzinny film na wieczór :) Dobry poziom humoru, bez żenady, De Niro pozytywny.

ocenił(a) film na 9
Foggy_10

tak, pozytywnie, na poziomie. Przyjemnie się oglądało:) Bardzo lubie też De Niro - jest świetny w takich rolach

ocenił(a) film na 8
melania_tyszko

nie spodziewałem się , że lekka komedyjka na weekend tak mnie wciągnie i pozwoli trochę porozmyślać po seansie. pozytywnie się zaskoczyłem i ani razu się nie nudziłem

ocenił(a) film na 10
Mauna_Kea

Miałam dokładnie tak samo

ocenił(a) film na 10
Foggy_10

Nic dodać, nic ująć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones