PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704026}

Praktykant

The Intern
7,2 203 099
ocen
7,2 10 1 203099
6,0 21
ocen krytyków
Praktykant
powrót do forum filmu Praktykant

a De Niro w jednej komedii jest lepszy hehe:) ALe ja nie osądzam. Oboje to wielkie Legendy.

MacGregor82

Tak tak, "Oboje".

ocenił(a) film na 5
nudecroft

A wiem powinno być obaj lub obydwoje. Ale oboje czy jest niegramatycznie nie wiem?

MacGregor82

Jeśli jest dwóch facetów to tylko - obaj.

MacGregor82

"obydwoje", raczej obydwaj

ocenił(a) film na 7
kyl_3

dzięki wam za ten kaganek oświaty
co do de Niro - uwielbiam, idę w ciemno

ocenił(a) film na 5
MacGregor82

De Niro dla mnie na zawsze zostanie Jimmy'm Conway'em.

ocenił(a) film na 5
bzykus100

Dla mnie bardziej Rupert Pupkin. Rola nie twardziela mi przypadła do gustu.

MacGregor82

Mam nadzieję, że to nie jest kolejny film, w którym De Niro gra poniżej swego poziomu?

MacGregor82

,,Pacino nagrał ostatnio 3 takie sobie filmy''-jeśli DANNY COLLINS to jest ,,taki sobie film'' to jeszcze musisz trochę pooglądać filmów...

MacGregor82

Albo nie,bo spojrzałem na twoje oceny i takiego...TROLLA to tu jeszcze nie spotkałem oceniającego na JEDYNKI!!!-MILCZENIE OWIEC,SKAZANYCH NA SHAWSHANK,GLADIATORA,LEONA ZAWODOWCA,czy ZIELONĄ MILĘ,a dającemu 8!!! produkcji o humorze rodem z kloaki MILION SPOSOBÓW,JAK ZGINĄĆ NA ZACHODZIE...
-33 lata,a jesteś zwykłym P A J A C E M!!!

ocenił(a) film na 5
pawelk1504

To nie tak. Ja nie mam 33 lat i nie wiem czy jestem pajacem czy nie - mniejsza o to. Te 1 są celowo na przekór i na pohybel. Nie podoba mi się wymuszanie przez filmweb ocenianie filmów powszechnie uznanych za kultowe. Żaden z tych filmów nie powinien mieć 1. Kiedyś bym je ocenił dość wysoko dziś już nie. Czas zrobił swoje. Odnośnie Dannego Collinsa to końcówkę przewijałem. Nie podobało mi się, że 70 latek udawał 55 latka. Pacino talent ma ale ta rola mu nie wyszła. Ale to tylko moja opinia.

MacGregor82

,,Te 1 są celowo na przekór i na pohybel''
I na tym cytacie powinienem zakończyć komentarz...
Uważam,że oceniamy filmy dla siebie.Ja robię to obiektywnie,a jak nie jestem w stanie ocenić filmu to go po prostu nie oceniam,a nie głupawą notą robić ,,portalowi'' na złość i dodatkowo psując średnią filmu...DZIECINADA albo IDIOTYZM...

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

"Uważam, że oceniamy filmy dla siebie. Ja robię to obiektywnie, a jak nie jestem w stanie ocenić filmu to go po prostu nie oceniam,a nie głupawą notą robić ,,portalowi'' na złość i dodatkowo psując średnią filmu...DZIECINADA albo IDIOTYZM..."

Słuszna uwaga.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones