PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704026}

Praktykant

The Intern
7,2 203 150
ocen
7,2 10 1 203150
6,0 22
oceny krytyków
Praktykant
powrót do forum filmu Praktykant

OK

ocenił(a) film na 6

Film miły i zabawny nawet . Jedynie dwie rzeczy mi się nie podobały.Główna bohaterka wybaczyła zdradę jakby nigdy nic, biznes dość szybko jej się rozkręcił każdy by chyba tak chciał. Dwie mało rażące rzeczy może w sumie nie ma sięb czego czepiać i doszukiwać . W całej okazałości film bardzo przyjemny na wieczór na pewno nie były to pieniądze wydane w błoto :)

Aiva1993

A ja sądzę, że kosztowało ją to dużo więcej, niż było pokazane i nie wybaczyła "jakby nigdy nic". Widziała, że też nie jest bez winy, że firma pochłonęła ją bez reszty. Zdrada nigdy nie jest zerojedynkowa.
Osobiście uważam, że najpierw należy pochodzić w czyiś butach zanim się oceni zachowanie - to już taka uwaga dotycząca tego co robimy, jakie podejmujemy decyzje i co wybaczamy.

Film rzeczywiście sympatyczny. Mnie trochę zdziwiła akcja z laptopem i włamywaniem się do domu, moim zdaniem - powód ciut przesadzony. Po filmie pomyślałam, że o wiele ciekawiej by było, gdyby np. Jules mając świadomość epoki lodowcowej w sypialni, wysłała matce (zamiast mężowi) seksowną fotkę ;)

ocenił(a) film na 6
vanilla_sky85

Nie muszę tego doświadczyć żeby ocenić jej zachowanie jeśli chodzi o wybaczenie zdrady . Po prostu nie było to pokazane bardziej i ja jako widz zobaczyła, iż wybaczyła bez problemu. Oglądałam wiele filmów dot. zdrady i zawsze reakcja była inna poza tym nie musze tego doświadczyć żeby wiedzieć jakbym np: ja zareagowała na samą wieść o tym że mąż/ chłopak mnie zdradza i moja reakcja na wybaczenie byłaby zupełnie inna. Oczywiście mam nadzieje że nie usprawiedliwiasz zdrady jej męża, to nie ma nic do rzeczy że firma ją pochłonęła, absolutnie to nie jest wytłumaczenie.

Aiva1993

Żyję na tym świecie 30 lat i uwierz, że w wieku 18 lat miałam zupełnie inne podejście do wielu kwestii :)
Ale to filmweb, a nie forum psychologiczne hehe.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Aiva1993

Życie weryfikuje szybciej takie tezy niż Ci się wydaje:))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones