PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704026}

Praktykant

The Intern
7,2 202 963
oceny
7,2 10 1 202963
6,0 21
ocen krytyków
Praktykant
powrót do forum filmu Praktykant

Uwielbiam filmy Nancy, są ciepłe, zabawne i przede wszystkim NIE są głupkowate.
Po zwiastunie widać, że ten również taki będzie. :)

ocenił(a) film na 5
WaitForMe

Pewnie kiedyś bym obejrzał ze względu na obsadę, ale po tym tekście ze zwiastuna "Jak na przestrzeni jednego pokolenia faceci pokroju jacka Nickolsona czy Harrisona Forda zmienili się w..." zdecydowałem że trzeba będzie to zrobić wcześniej niż później :D

Guliwer_2

a jak się widzisz za dziesięc lat?

ocenił(a) film na 5
WaitForMe

Taki jest. Polecam.

ocenił(a) film na 9
WaitForMe

Koniecznie. Bardzo pozytywny film. Świetna słodko-gorzka komedia obyczajowa. Z kina wychodziliśmy z wielkimi bananami na twarzach. A moment "skoku" na dom matki Jules powalił nas na kolana. Nie polecam zwolennikom tkz humoru kloacznego. Tym, którzy chcą naładować sobie akumulatory pozytywną energią polecam.

ocenił(a) film na 9
Misiek1970

mi nie przeszkadza humor kloaczny, ale ten film to miazga! Zayebisty!

ocenił(a) film na 9
andolinis

Możecie zdefiniować humor klasyczny, bo nie kminię o co Wam chodzi. ;-)

ocenił(a) film na 8
WaitForMe

temu nie brakowało również wzruszeń!

WaitForMe

Bardzo pozytywny film. :)) Są zabawne, wzruszające, zaskakujące i smutne momenty. Nie ma żadnych żenujących i głupich żartów czy sytuacji, jak to bywa w większości dzisiejszych komedii. Mimo iż nie przepadam za Anne Hathaway, to i jej rolę oceniam pozytywnie. Fajny film. Lekki i super przyjemny. Robert De Niro świetny, jak zawsze. ♥

ocenił(a) film na 6
WaitForMe

Nie są głupkowate, ale przesłodzone i owszem.

ocenił(a) film na 3
WaitForMe

niestety, byłaś w błędzie. szkoda bo myślałem, że będzie lepszy.

ocenił(a) film na 8
WaitForMe

zgadzam się

ocenił(a) film na 3
azorcia27

Film nudny jak flaki z olejem, niezwykle irytujacy aktorzy, obok de Niro wygladali jak banda wyrwana z planu Plebanii.

ocenił(a) film na 9
WaitForMe

krótko i poniekąd, para przewrotnie: That movie is a fuc...ken genius! Nie wiem czemu go lubię...ale go uwielbiam! A De Niro....niemal boski! Czy jednak boski bez niemal? ;)

WaitForMe

aktorzy obiecujący, ale w sumie nic nie oglądałem tej reżyreski wcześniej więc trudno ocenić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones