PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775429}

Poza podejrzeniem

Above Suspicion
5,9 3 058
ocen
5,9 10 1 3058
Poza podejrzeniem
powrót do forum filmu Poza podejrzeniem

Bardzo przeciętna produkcja, słaba technicznie, aktorsko i reżysersko w zasadzie również. Aktorzy odgrywający pierwszoplanowe postaci Emilia Clarke (Susan Smith), Jack Huston (Mark Putman) kompletnie do mnie nie przemawiali. Grali te role jak przysłowiowe "drewno". Dobrze wypadł w drugoplanowej roli Austin Hébert (policjant). Wiele scen niepotrzebnie rozwlekanych w czasie, co w konsekwencji wpływa negatywnie na płynność filmu i jego ogólny odbiór. Wypowiedź prawdziwego Mark-a Putman-a) podczas wyświetlania napisów końcowych spina film klamrą i przywraca autentyczność przedstawionych w nim wydarzeń. Sam film w mojej opinii nie potrafi oddać dramatyzmu tych wszystkich sytuacji, emocji z nimi związanych ani ich autentyczności.

ocenił(a) film na 9
Pawel_Turulski

Rozwlekane sceny jak najbardziej wpisuja się w klimat filmu bo to jest film obyczajowy!
A rola Emiliy Clarke jest po prostu rewelacyjnie przekonująca.

Pawel_Turulski

Pewnie mieszkasz w drewutni. Film mnie nie przekonal na wiecej niz 6 ale aktorsko jest calkiem milo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones