PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=243372}

Poza kontrolą

Broken
5,5 309
ocen
5,5 10 1 309
Poza kontrolą
powrót do forum filmu Poza kontrolą

film jest ponoć oparty na faktach, ale nie podano żadnych konkretów ani podsumowania np. na koniec, by na prawdę móc uwierzyć, że to nie wymysł chorej wyobraźni:) wiemy tylko, że jest psychol kochający sprawiać ból kobietom i główna bohaterka jako jedyna przeżyła jego tortury...bardziej to obrzydliwe niż straszne..

ocenił(a) film na 10
hell_woman

hmmm nie wiem czy to ten filmik BROKEN, bo ja tez wlasnie obejrzalem film pt. BROKEN z polskim lektorem i wydaje mi sie ze ten Broken to nie ten Broken co ogladalismy. Nie gra w tym filmie co go ogladalismy Jeremy Sisto. Nawet plakat nie pasuje do tego filmu o psycholu co siedzi z babkami w lesie.
Najwyrazniej wszystko na to wskazuje ze sa dwa filmy pt. Broken z 2006 roku. Pozdro!

Poznaj_Rzeznika

No wlasnie to nie jest ten Broken ktorego ogladales i ja tez z reszta o tym kolesiu z lasu co zaszywa babkom żyletki w jelitach, kiczowaty dosc ten film bo zero jakiegokolwiek wyjasniena skad wziąl sie ten gosciu i dlaczego tak robi, a dialogów moze ze dwa takie konkretniejsze były, tak to tylko połsłowka jakies, PzDr

hell_woman

no pomieszały się wam filmy :D
.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones