PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043747}
5,8 2 035
ocen
5,8 10 1 2035
3,9 7
ocen krytyków
Powstaniec 1863
powrót do forum filmu Powstaniec 1863

Wchodzę i widzę bardzo pozytywne recenzje na forum, uzytkownik AdriAda daje 8 i pisze, ze film trzyma w napieciu do konca. Wchodze na jego profil, a tam: konto ma 5 dni, oceniło jeden film, w 'chce obejrzec' ten sam film i tylko ten xD po raz kolejny mamy najazd fejkowych kont przy okazji polskiej premiery, a sam film jest niestety bardzo slaby, troche taki teatr telewizji, film schematyczny, pompatyczny, bez budzetu, co niestety bardzo widac, kilku chlopa sobie biega po lesie i tyle.

ocenił(a) film na 8
Nienasycony_Buhaj

Jak niesprawiedliwa ocena. Byłam (ja, kobieta) na przedpremierowym pokazie w Sokołowie. Moja ocena jest subiektywna. Nie znam historii MMA Pana Fabijańskiego i mnie to nie obchodzi. Napisałam swoją ocenę filmu, bo do tego służy to forum. Jeżeli ktoś nazywa się Nienasycony Buhaj, to chyba inne kino Pana interesuje... Mniej ambitne. I proszę nie tworzyć nowych postów na mój temat. Życze miłego dnia!

ocenił(a) film na 2
AdriAda

jakie MMA?? nic nie pisalem o MMA, ogarnij sie, trolu

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 2
AdriAda

wlasnie tyle masz do powiedzenia ze swojego fejk konta zalozonego 5 dni temu

ocenił(a) film na 4
AdriAda

Czyli to faktycznie fejkowe konto. Lepiej było tu nie pisać komentarzy bo strasznie się zbłaźniłaś i jeszcze to MMA, żenada.

ocenił(a) film na 8
soulfly777kris

Widziałeś film? Ja tak. Dziękuję. Tyle w temacie. Życzę miłego dnia.

Nienasycony_Buhaj

Wiesz jak to mawia Beyonce, wrzucając swoje teledyski na Youtuba: "lajki same się nie zrobią":)

ocenił(a) film na 8
Nienasycony_Buhaj

Nie jest slaby, to Wy, lewaki jestescie tak zmanierowani i bez pojecia czym jest Bog i Ojczyzna, ze nigdy nie zrozumiecie takiego filmu.

ocenił(a) film na 2
Magdalena_Barczyk_fw

srednia krytykow 3,8
nie jest slaby xD

ocenił(a) film na 2
Magdalena_Barczyk_fw

srednia krytykow 3,8
nie jest slaby xD

ocenił(a) film na 2
Magdalena_Barczyk_fw

skad pomysl, ze jestem lewakiem? glosuje na konfederacje i pis

Nienasycony_Buhaj

film słaby

ocenił(a) film na 4
Magdalena_Barczyk_fw

W drugiej wojnie światowej na sztandarach mieliśmy "Honor i Ojczyzna" a boga mieli na klamrach naziści.

Magdalena_Barczyk_fw

Ojczyzna i Bóg nie istnieją, żyjemy tam gdzie się urodziliśmy i tym co nam wpojono, na szczęście nikt mi nic nie wpajał bo sam się wychowałem. ebać kościół, religie atolicyzm, rząd i debili I pOLSKI kraj naród czy uj tam wam w ryj. Do pieca z urwami

Magdalena_Barczyk_fw

Taka patriotka ale jak by była wojna to pierwsza byś zawijała wrotki jak ukraińce frajerskie. wszyscy jesteście mądrzy ale tylko w słowach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones