PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043747}
5,7 2 110
ocen
5,7 10 1 2110
3,9 7
ocen krytyków
Powstaniec 1863
powrót do forum filmu Powstaniec 1863

Casting

ocenił(a) film na 1

Historia może być ciekawa ale zastanawia mnie jak tak bezbarwny aktor jak Fabijanski może grać tu główną rolę. Szczyt jego umiejętności aktorskich to filmy Vegi. Zmarnowany potencjał filmu.

XamaXx

Mega aktor, po ostatnim Fame mma kunszt i warsztat w góre

ocenił(a) film na 1
sirCharles00

Kunszt szczytu żenady :D zgadzam się

sirCharles00

Zgadzam się. Wybitny aktor. Moją ulubioną jego rolą jest z pewnością gościnny występ na story u reżyserki Rafalali. Kunszt. Czapki z głów.

sirCharles00

:D tjaaa

ocenił(a) film na 7
XamaXx

Sorry, ale w Kamerdynerze był fenomenalny!
Grał też w Legionach. Pasują mu takie role.

kiran

Mógł iść w tę stronę, ale zachciało mu się wymachiwać mieczem Rafalali.

kiran

W Kamerdynerze nie był nawet średni. Przez cały film miał minę wyrażającą urazę do całego świata. Jedno wielkie drewno. Poza tym aktor wcielający się w rolę bohatera nie musi nim być w rzeczywistości ale nie powinien pokazywać na cały świat jaka z niego p.zda.

ocenił(a) film na 5
XamaXx

Byłem wczoraj na oficjalnej premierze w Złotych tarasach. jak na niego to zagrał bardzo dobrze księżulka cieniasa, który w końcu staje się trochę bardziej męski.

XamaXx

Wczoraj obejrzałem film na premierze dla twórców i muszę przyznać że Fabijanski naprawdę dał radę. Dobrze zagrana rola. Film naprawdę się broni, polecam

ocenił(a) film na 10
XamaXx

nie ma to jak nie widziec ale oceniac.

ocenił(a) film na 10
XamaXx

W przeciwieństwie do Was, ja ten film już widziałem (uczestniczyłem w przedpremierze) i powiem tyle: Sebastian Fabijański jest w tym filmie po prostu świetny! Ta rola czekała na niego. Obejrzyjcie ten film, a po nim odszczekajcie to co tu napisaliście! Mam nadzieję, że Was na to stać…

ocenił(a) film na 1
marcin_celinski_filmweb

Marcin Celiński oglądałeś fame MMA? Nie da się oglądać poważnego filmu z nim :D nie można tego odzobaczyć

ocenił(a) film na 10
XamaXx

Nie oceniamy tu fame MMA tylko film „Powstaniec 1863”

ocenił(a) film na 3
XamaXx

Ja to tylko się zastanawiam jak można oglądać te fame MMA :) a dopiero potem możemy pogadać o aktorstwie lub „aktorstwie” Fabijanskiego ;)

XamaXx

Tylko jakiś plankton umysłowy ogląda fame mma, na tym tą denną dyskusję można zakończyć.

ocenił(a) film na 7
XamaXx

Polecam najpierw obejrzeć potem ocenić i oddzielić grę od życia osobistego aktora.

ocenił(a) film na 1
Joannae_7

Fame MMA to nie życie osobiste tylko publiczne wystąpienie

ocenił(a) film na 8
XamaXx

Fabijanski nawet spoko. Film mógłby mieć większy rozmach ale daje radę.
Bardziej po oczach dawał Pazura jako carski książę niż główny bohater.

XamaXx

I jaki związek widzisz tego filmu i roli S.F. z tym "publicznym wystąpieniem"? To jest takie głupie, to tak jakbyś powiedział, że ten film i jego rola to syf bo poprzedni film z jego udziałem był beznadziejny. Znajdź dystans i ii oceniaj po efekcie poszczególne kreacje postaci.

ocenił(a) film na 1
Joannae_7

W następnym filmie polecam wybrać na główną rolę Najmana

XamaXx

Akurat nie wiem po co taka opinia.. nieprswdziwa. Naprswde Fabijanski zagral tutaj niezle, bardzo mi sie podobalo.. szczegilnie ze historia tej striny Polski jest prawdziwa. Sam wątek ksiedza Brzoski jest super wiec polecam, wlasniecw koncu jest dobry polski film! piękny!!

ocenił(a) film na 1
XamaXx

Mi najbardziej rzucała się w oczy postać Księcia Władimira Czerkasskiego, granego przez Cezarego Pazurę - jego twarz zupełnie nie pasowała do rosyjskiego arystokraty nadzorującego Królestwo Polskie. 

ocenił(a) film na 8
XamaXx

Fabijański dobrze odegrał swoją rolę, a sam powiedział*ś że historia dobra, no to takie czarno-biało ocienianie że jak film trochę ok ale bardziej nie ok, to zamiast nwm 3, 4 gwiazdki dać 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones