PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36577}

Powrót syna

When Andrew Came Home
6,9 760
ocen
6,9 10 1 760
Powrót syna
powrót do forum filmu Powrót syna

Co w ludziach siedzi, że niszczą własne dzieci??? Jakim trzeba być zwyrodnialcem, oddartym z uczuć by coś takiego zrobić własnemu dziecku.

ocenił(a) film na 8
pandziaak

Mi się podobał nawet bardzo ale jedyne na co zwróciłam uwagę to jakaś oschłość matki. Powinna według mnie cieplej do niego podchodzić, mówić mu ile dla niej znaczy przez cały ten czas. Potrzebował tego, i my oglądający chyba też ;) na szczęście choć na koniec było trochę więcej miłości, która pozwoliła mi spokojnie zasnąć, choć nie powiem uroniło się kilka łez.

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

Zna ktoś może podobne filmy opowiadające o tym jak to ojciec - nieświadomie oczywiście - niszczy swojego syna (poza Pręgami)?

ocenił(a) film na 8
Ertix_Poke

Polecam film " Z miłości do dzieci" Rozwścieczony ojciec po wszystkich pokojach szuka kilkuletniego syna Jacoba, którego zamierza surowo ukarać. Przerażony chłopiec na krótko znajduje schronienie w garderobie. Z telefonu, który zdążył chwycić chowając się w szafie, dzwoni pod znany w całej Ameryce numer Childhelp.
Możliwe, że oglądałaś, ale przypomnieć sobie zawsze warto z fajnych filmów to jeszcze "Gorzkie dorastanie"

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

Oglądałeś jak już.

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

A gdzie mogę obejrzeć te filmy w internecie?

ocenił(a) film na 8
Ertix_Poke

Wszystko na zalukaj ;)

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

Tego ''Z miłości do dzieci'' nie mogę tam znaleźć. :/

ocenił(a) film na 8
Ertix_Poke

Nie ma go faktycznie, ale widziałam na chomik - uj jest także jeżeli masz konto to popatrz tam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones