PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8824}

Powrót do przyszłości II

Back to the Future Part II
7,5 183 143
oceny
7,5 10 1 183143
7,8 31
ocen krytyków
Powrót do przyszłości II
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości II

Oczywiście uwielbiam całą serię powrotu do przyszłości, ale tą część oglądałem najmniejszą ilość razy, bo troszkę odbiega poziomem od reszty.
Widzę jednak, że ma najwyższą ocenę, co mnie lekko zdziwiło - czy ktoś może wyrazić swoją opinie, dlaczego uważa tą część za najlepszą ??

nillvo

Może najpierw sam wyraź swoją opinię.

ocenił(a) film na 9
nillvo

Może dlatego że jest tam najwięcej akcji, najwięcej skoków w czasie i najwięcej bajerów(mamy też najwięcej błędów logicznych ale to noram). Tylko w tej części zamiast samego powrotu do przyszłości mamy naprawę przyszłości w której doktorek i Marti musieli się konkretnie natrudzić, część I i III są do siebie bardzo podobne, tak samo są tylko 2 skoki w czasie, głównym celem jest powrót do przyszłości, tak samo problemem jest niesprawny Delorian i tak samo trzeba było obmyślić plan tego skoku ( w pierwszej piorun, w trzeciej lokomotywa).

knocun1

Dla mnie cała trylogia to zamknięta całość, ale gdybym miał głosować to najlepsza jedynka,potem dwójka, a trójka trzecia. W jedynce było wielowątkowo, byli rodzice Martyego, klimat lat 50-tych, wieża i piorun itd. A trójka jest ciekawa, ale jakaś taka odległa...całkiem nie nasze czasy, nie było Georga itp. Clara mnie nie ciekawiła. Nie wiem, takie są pokrótce powody

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones