PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34451}

Powrót żywych trupów

The Return of the Living Dead
7,0 8 920
ocen
7,0 10 1 8920
6,8 4
oceny krytyków
Powrót żywych trupów
powrót do forum filmu Powrót żywych trupów

Może ktoś mnie uznać za sceptyka :) ale osobiście sądze ,że to jest jedna (jak nie) najlepsza część z wszystkich istniejących elementów "sag" o zombie.
Hahah.. do dziś pamiętam jak mieliśmy analoga i z bratem (młodszym) oglądałe to w wieku 12/13 lat na TCM . Po prostu mistrzostwo :) szczególnie wątek, wykonanie i to krematorium.

Z kolei co wam się najbardziej podobało ?
np. ( najlepszy moment był jak ta sexi ruda, zaatakowała homelessa :D genialne )

MaXeMilion

Mi się podobały wszystkie sceny w kostnicy , a szczególnie ta pierwsza w której mieli zamiar skremować trupa.

ocenił(a) film na 8
Avenalle

Dokladnie :D a wszystko się zaczelo od ożycia połówki psa

ocenił(a) film na 8
MaXeMilion

Oglądałem ten film pierwszy raz za gówniarza mając z 10 lat i wtedy był dla mnie przerażający. Wracam do niego do dzisiaj i uważam że jest to chyba najlepszy film o zombie jaki powstał kiedykolwiek. Pomimo, że jest w nim masa wątków komediowych to i tak ma niepowtarzalny, ciężki klimat. Jedyne co jest dla mnie skopane w tym filmie to właśnie Trash po przemianie w zombie, co się stało z jej twarzą?

penetrator1981

Zawsze mnie dziwiło czemu jej twarz taka dziwna się robiła po przemianie. Ale przynajmniej piersi dalej miała dobre :D

ocenił(a) film na 9
MaXeMilion

miło wracam wspomnieniami to pierwszego razu z tym filmem. jak większość tutaj :D oglądałem za malolata w tv. szok, przerażenie i strach. te zombie były takie prawdziwe. zwłaszcza scena na stole w krematorium i to zakończenie. brrr.

MaXeMilion

VHS, początek filmu: "Wydarzenia przedstawione w filmie są prawdziwe. Nie zmieniono nazwisk ani nazw organizacji" To były czasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones