PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840536}

Powiedz mi, kim jestem

Tell Me Who I Am
7,3 3 433
oceny
7,3 10 1 3433
Powiedz mi, kim jestem
powrót do forum filmu Powiedz mi, kim jestem

Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości odnośnie potrzeby edukacji seksualnej od najmłodszych lat, to ten dokument powinien je rozwiać. To jak strasznymi potworami potrafią być rodzice dla własnych dzieci często jest abstrakcją dla otoczenia. Monstra potrafią się maskować, a dzieci bezwzględnie ufając bliskim nie mają szans na obronę. Dokument jest świetnie zrealizowany i z szacunkiem skupiony na skomplikowanych relacjach braci. Nie ma tu typowych trików i sztuczek formalnych jakie często stosuje się w tym typie filmów za co szanuję twórców. Wiele wątków możemy dopowiedzieć sobie sami co tez podbija wartość tego dokumentu.

ocenił(a) film na 8
ATypowaMirabelka

Zgadzam się w stu procentach z Twoją opinią ,oglądałam to z zaciśniętym gardłem ,matka potwór !!!

ATypowaMirabelka

Taguj to jako spoiler, chciałem obejrzeć ten film ale już nie muszę - z twojego komentarza poznałem całą fabułę.

ocenił(a) film na 5
ATypowaMirabelka

Zgadzam się ze wszystkim, z wyjątkiem zachwytu nad wykonaniem. Mnie osobiście przez większość czasu nudził i mam wrażenie, że całość można przekazać w 30 minut, nie w półtorej godziny. Historia wstrząsająca, lecz kiepsko zrealizowana jak dla mnie. I nie oceniam tutaj tych dwóch panów, a realizatorów dokumentu.

ocenił(a) film na 8
ATypowaMirabelka

" Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości odnośnie potrzeby edukacji seksualnej od najmłodszych lat, to ten dokument powinien je rozwiać." że kur.. Co!!! Jak ktoś ma nasrane w głowie i gwałci swoje dzieci. Jeszcze "wynajmuje" je innym pedofila. To faktyczne dziecko jakby się dowiedziało że to jest chore. To by tego nie robili... Haha a może wytłumaczyli by mamusi że to złe... Na pewno ich mama nie miała edukacji seksualnej w szkole haha

PeterGKS

Dzięki... Ludzie! Dlaczego tak spojlerujecie?! Chciałam obejrzeć dzisiaj ten film i ręce mi opadły... To nie jest miejsce na zdradzanie treści filmu. No proszę Was! :)

ATypowaMirabelka

Nie no. Kretyni. Wiecie co to jest spojler?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones