PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840536}

Powiedz mi, kim jestem

Tell Me Who I Am
7,3 3 433
oceny
7,3 10 1 3433
Powiedz mi, kim jestem
powrót do forum filmu Powiedz mi, kim jestem

"Wzorcowa rodzina"

ocenił(a) film na 9

Pary jednopłciowe nie mogą, nie powinny mieć dzieci, czy to własne, czy adoptowane. Tak twierdzi spora część społeczeństwa. Dlaczego? Bo jak czytałam na forach innych filmów ( ostatnio „Na zakładkę”), to godzi w wartości wzorcowej rodziny .
LBGT to samo zło.
Ten film pokazuje, co jest złem w czystej postaci, i co godzi w wartości rodzinne. Na pewno nie dwie kochające dziecko mamy, czy dwóch ojców. Może coś do ludzie dotrze ….. albo i nie. Jak w przypadku pedofili wśród księży.

holly_12

Ważny jest człowiek i jego postępki a nie płeć, wiek, wygląd czy orientacja seksualna.

ocenił(a) film na 8
holly_12

Ja też uważam, że takie pary nie powinny mieć dzieci. Takie osoby powinny się leczyć jak ta matka i inne osoby z takimi zaburzeniami :)

PeterGKS

Na jaką chorobę mają się leczyć, bo nie bardzo rozumiem ten wywód? Jest taka choroba?

ocenił(a) film na 7
holly_12

Największa bzdura jaką przeczytałem od dawna. Film opowiada o pedofilii, a nie o LGBT. Pedofilia jest przestępstwem. W całym dokumencie nie ma ani jednej wzmianki o adopcji dzieci, a już na pewno adopcji przez pary jednopłciowe. Pomijam już homofobię, ale poziom absurdu w waszych wysrywach jest wręcz niesamowity.

ocenił(a) film na 9
kiper121212

" Film opowiada o pedofilii, a nie o LGBT. Pedofilia jest przestępstwem"

I w takim kontekście jest moja wypowiedź, patrząc przez pryzmat wypowiedzi ( tych negatywnych w forach z filmami o LGBT.

kiper121212

Zgadza się, ale to nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy użytkownik holly_12 wysrywa brednie niemające wiele wspólnego z treścią filmu. Zaś jej odpowiedź na Twój wpis, świadczy tylko o tym, że musi być mocno zaburzona.

ocenił(a) film na 7
holly_12

Tu jest jeszcze kwestia zaburzeń psychicznych, braku wglądu w rodzinę przez państwo, wiele różnych kwestii. Zło się skumulowało.

ocenił(a) film na 6
holly_12

Nie ma to jak znaleźć wątpliwy argument w walce o dopuszczenie do adopcji dzieci przez pary homoseksualne... To ja odwróce Twóje rozważania, podeprę się artykułami i informacjami z UK o zatrzymaniu przez policję działacza gejowskiego walczącego o prawo do adopcji, który został skazany na dożywocie za molestowanie i gwałty na dziecku swoich znajomych... Albo powszechne w sieci informacje o homoseksualnych parach z Niemiec, Australii, USA, którzy gwałcili swoje adoptowane dzieci i ,,użyczali" ich innym pedofilom, za pośrednictwem chociażby darknetu.
Potwór to potwór, nie zna płci, orientacji, ani szerokości geograficznej, także jeżeli chciałaś wywołać dyskusję o tym czy pary jednopłciowe powinny mieć możliwośc adoptowania dzieci w Polsce (bo na Zachodzie mogą) to nie tymi argumentami, Aha i też jestem w tej większości społeczeństwa na NIE i to nie z powodu informacji, które przytoczyłem powyżej.
Co do kościoła i tych wszelkich afer pedofilskich, to proponuję podzielić ich majątek między ofiary, a wszystko co zostało łącznie z nimi: zaorać- nikt ich tutaj nie chce, za ukrywanie i nierozliczanie z takich obrzydliwych historii swoich współbratymców.

ocenił(a) film na 8
nieSEZONOWI_youtube

Czy możesz podać wiarygodne źródła tych informacji powszechnie dostępnych na temat gwałtów dzieci w parach Niemiec,Australii i Usa?Odsetek zwyrodnialstwa jest taki sam zarówno wśród par lgbt jak i wśród par nielgbt.Nie ma różnicy- więc takie argumenty są kompletnie z d....Nie znoszę takiego różnicowania które niby jest bezstronne a jednak......

ocenił(a) film na 6
Krzysiek_W_filmweb

O czym ty facet piszesz??? Cyt. ,, Potwór to potwór, nie zna płci, orientacji, ani szerokości geograficznej (...)"- mam wrażenie, że nie umiesz czytać i wyciągać właściwych wniosków... Gdzie tu widzisz różnicowanie? Co do pozostałych informacji, mnie znalezienie tego o co pytasz i jest powszechną informacją zajęło kilka sekund w wyszukiwarce googla- polecam. Jeżeli masz ochotę podyskutować to proszę o merytorykę, a nie argumenty z d... urażonego obywatela, który mam nadzieję dysponuje wiarygodnymi źródłami zestawiającymi odsetek zwyrodnialców między parami homo a parami hetero :) LGBT ty użyłeś i zaczynam się domyslać czemu... Brawo za kolejną gównoburzę Krzysiu

ocenił(a) film na 8
nieSEZONOWI_youtube

coś nerwowy mocno jesteś - za brawa dziękuję, bardzo mi to pochlebia:)dyskusji nie będzie bo ze ślepym trudno dyskutować o kolorach. Życzę zdrowia i spokoju przede wszystkim(poćwiczyć oddechy przez nos-można znaleźć również w google)

ocenił(a) film na 6
Krzysiek_W_filmweb

ja nerwowy? :D:D:D możesz mi wszystko przypisać, ale bynajmniej to :) życzyłbym każdemu takiego bezstresowego życia :) co do reszty... cóż nie będę się do tego odnosił, bo nie po to tutaj jestem. Zdrówka mistrzu

ocenił(a) film na 8
nieSEZONOWI_youtube

aha i na marginesie obejrzałem minutkę z jakiegoś filmiki motywacyjnego z youtuba. Straszliwe bzdurki - taki coaching dla naiwnych ale powtarzam - poćwiczyć spokój raz jeszcze! inaczej szlag trafi kanał na YouTube:)

ocenił(a) film na 8
Krzysiek_W_filmweb

oczywiście oglądałem z kanału niesezonowy czy jakoś tak:)

ocenił(a) film na 6
Krzysiek_W_filmweb

Aż musiałem złapać głębszy oddech :D:D:D O cholera, dzięki za poświęcenie czasu na te ,,bzdury", naprawdę doceniam :) dla ,,naiwnych" mam jeszcze instagrama, ale w obecnej sytuacji czuję że to może być już zbyt wiele :D...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones