PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6363}

Potwór

Il Mostro
7,1 3 092
oceny
7,1 10 1 3092
Potwór
powrót do forum filmu Potwór

Są ludzie...

ocenił(a) film na 8

...którzy nie lubią Roberta Benigniego... Nie potrafię tego zrozumieć. Trzeba być naprawdę smutnym człowiekiem żeby nie pokładać się ze śmiechu oglądając taki film jak Potwór...

ocenił(a) film na 7
yossarian84

nie przepadam, ale dobrze się bawiłem. człowiek ma wrażenie, że on taki na prawdę jest hehe

ocenił(a) film na 3
yossarian84

Uff, ja wytrzymałem 40 min, to nie dla mnie ;) chociaż jest wiele innych fajnych francuskich/włoskich filmów. Z komedii pomyłek najbardziej przypadł mi do gustu "przyjaciel gangstera" i do dzisiaj pozostaje jedną z moich ulubionych komedii.

ocenił(a) film na 5
yossarian84

Widziałam go w jednym filmie i usiłuję obejrzeć kolejny film z Benigniem jest ponadprzeciętny

ocenił(a) film na 5
yossarian84

Potwor to nie jest jego najwieksze osiagniecie filmowe.

yossarian84

oh jestem jednym z tych smutnych ludzi, humor według mnie aż nazbyt infantylny. udało mi się wytrwać 40 minut po czym zmęczona wyłączyłam

ocenił(a) film na 8
cieplaherbatka

Dzięki za przypomnienie jakie glupoty pisałem kiedyś xD Aczkolwiek film nadal mnie bawi.

ocenił(a) film na 6
yossarian84

zachwycona byłam jedynie komentarzami z tego forum, które mnie zachęcily do obejrzenia. Rozczarowaliscie mnie użytkownicy, oj rozczarowaliscie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones