PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1185}

Potop

7,4 79 868
ocen
7,4 10 1 79868
7,1 18
ocen krytyków
Potop
powrót do forum filmu Potop

oj

ocenił(a) film na 5

oj;-00 masakra;-0

ocenił(a) film na 9
matkicus123

o.O czego od niego chcesz? Przecież to klasyk -.- No ale cóż... Niektórzy muszą do takich filmów dorosnąć lub zmądrzeć... Doświadczyłam to na przykładzie własnej klasy...

ocenił(a) film na 5
Marien

hehe dorosnac no wiesz;)dorastac do filmu pierwsze slysze. mozna dorosnac do odpowiedniego wieku, mozna dojrzec do czeggos ale z takim sformulowaniem to daleko nie zajedziesz;-) tu nie ma do czego dorastac. film jest skopany i koniec. ksiazka jest duzo duzo lepsza ale jak nie czytalas to nie wiesz. juz sie wczesniej wypowiadalem ze powinni nakrecic go jeszcze raz i odzwierciedlic wszystko co jest w ksiazce a nie ot tak sobie.

ocenił(a) film na 5
matkicus123

No zagadzam sie, klasyk to moze i byl ale w czasach gdy ksiazka zostala wydana, byla potrzebna ludziom to ku pokrzepieniu serc i takie tam bla bla... A swoja droga matkicus to ty sam przeciez nie przeczytales :D

ocenił(a) film na 5
Filgreen

oj;-0

matkicus123

ale cie pojechala kiciaku;p
przeczytales? tiaa...

ocenił(a) film na 9
MaidMarion

No właśnie? Czytałeś? Ja przyznam się że jeszcze nie czytałam xP czekam z niecierpliwością do czasu kiedy będzie to moją lekturą...
Ja rozumiem... Może się nie podobać ^^ nie dyskutuję o cudzych gustach, tak jak inni dyskutują o moich --". Film jest dla mnie jednym z lepszych, bo ogółem wolę poświęcić te 5 godzin na taki film niż na nudne amerykańskie kicze dzisiejszych czasów (bez obrazy -.-). Dorosnąć do filmu... hmm... Pierwsze słyszysz? o.O nie mów mi że ów stwierdzenia nie rozumiesz o.O" spójrz na to z logicznego punktu widzenia... Nie puścisz chyba sześciolatkowi filmu pokroju "Krzyżacy" czy "Matka Joanna od Aniołów" Bo po prostu tego filmu nie zrozumie w taki sposób jaki by chciano żeby ten film był zrozumiany i w konsekwencji stwierdzi że to nuda i woli na przykład "High Shool Musical" -_-
PS: Moja klasa chyba jednak do filmów takiego pokroju nie dorosła bo takimi porównaniami mi waliła po seansie (jeśli to tak można określić bo jak można po 10 minutach włączając w to napisy początkowe że film jest głupi? o.O) wspomnianej wcześniej "Matki Joanny od Aniołów" i mi stale dupę za przeproszeniem zatruwa że mam spaczony gust, a zaznaczę iż wszyscy mamy po 15 lat...
Teraz rozumiesz to stwierdzenie? ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones