PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1185}

Potop

7,4 79 865
ocen
7,4 10 1 79865
7,1 18
ocen krytyków
Potop
powrót do forum filmu Potop

KMICIC!!

ocenił(a) film na 10

jezuś ja dla takiego człowieka to bym w ogień skoczyła!!! zazdroszcze tej Oleńce .......to jezeli chodzi o książkę a film.....pan Daniel w tej roli był po prostu superowsko hiperowsko fajowsko bombowy i do tego taaaaaaki przystojny hahaha nic tylko lizać ekran ...nikt mu nie dorówna;):D

ocenił(a) film na 8
Prros

A podobno to faceci oceniają pod wygląd...Arghh... Straszne!

ocenił(a) film na 10
fidelio

a czy ja pisze ze tylko mi sie jego wyglad podobal?? zagral idealnie nic dodac nic ujac!! podziwiam go ze zdolal zagrac kmicica i nie byl porownywany do roli azji (a przeciez ci bohaterowie sie bardzo roznili) nie wspomne tu juz o innych jego filmach takich jak "panny z wilka" "ziemia obiecana" czy "popioly" uwielbiam tego aktora...:D ehh....ale to chyba nie to forum:) pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Prros

ja tez lubie Olbrychskiego za te role, ale Ty ewidentnie upojałas sie seksapilem daniela.
i o co chodzi z tym .. nie to forum?

ocenił(a) film na 10
fidelio

bo jestem dziewczyna i to jest normalne a ze cenie go jako aktora to juz inna bajka....:)

ocenił(a) film na 8
Prros

To zadne tłumaczenie. Ja się na forum nie upajam pieknymi nogami czy wielkimi ustami Jolie, pomimo, ze ona mi sie podoba. Ale faktycznie jak wejde na jakies babskie strony to zgroza... Tylko rozmowy o wygladzie..pieknych buziach u ulepszaniu urody. Nie uwazasz, ze wiekszosc kobiet ma okropnie niski poziom inteligencji?

ocenił(a) film na 10
fidelio

rozumiem że jest to w pewnym sensie aluzja.... hmmmm...... nie, nie uważam "Panie Doooooskonałyyyyy".... może, aż tak bardzo sie nie "upajasz" ale zwracasz uwagę na wygląd hmm.... gdzieś czytałam Twoja wypowiedź na temat Małgorzaty Braunek.....no i fajnie że nie piszesz o ładnych nogach Jolie, cieszę się bardzo ale ja nie jestem Tobą ... i jeżeli masz mnie za pustą to po co prowokujesz rozmowę??

ocenił(a) film na 8
Prros

Po pierwzse nie uwazam Cie za pustą. Przepraszam jezlei tak to odebralas. Chodzilo mi o to, ze czesto natykam sie na takie sprawy wygladowe u kobiet na forum.

ocenił(a) film na 10
fidelio

a u mezczyzn to moze nie??:) "oto najpiekniejsze i najbardziej utalentowane aktorki wedlug mnie" ......."wszystkie sa piekne, bo dobra aktorka zawsze jest piekna"...."oto najpiekniejsza kobieta na swiecie"....."boska angie" ee.......tak to twoje slowa:):) wiec prosze nie lap mnie za slowka bo jestes ostatnia osoba ktora moze to robic:P:P ....a tak na marginesie to sie naszukalam na tej twojej stronce ale bylo warto;) pozdrawiam x)

ocenił(a) film na 8
Prros

Dzieki, ze zadalas sobie trud poczytania o mnie. :) Pewne rzeczy muszę wyjasnic.

Najbarzdiej utalentowane aktorki sa najpiekniejsze z tego wzgledu, ze maja talent i potrafia się nim posluzyc, a nie odwrotnie, ze maja super cialo dlatego sa to wielkie aktorki.
Dac ci przyklad z moich ulubionych aktorek? OK. Wiec np. Kate Winslet ma problemy z nadwagą, a dla mnie jest i tak piekna, bo jest swietna aktorka. Albo moja ukochana aktorka Emily Watson...- powiedz mi czy jest seksbombą? Przeciez nie.

Co do Angie to masz troche rację... faktycznie jest ona najseksowniejszą aktorka na świecie, ale nie najlepszą, czy najpiękniejszą.
Faktycznie powinienem napisac najbardziej seksowna na swiecie ,a nie najpiekniejsza bo to roznica. Dawno robilem te podstronkę i zapomnailem pozniej to zmienic. Co do boskiej angie to jest to cytat z jakiejs gazety... Moze tez faktycznie to niezbyt dobre okreslenie.Moje pomyłki.

Nie chcialem Cie urazic, jezeli się poczulas urazona... to przepraszam. Probowalem tylko wyrazic pewna refleksję na forum.

ocenił(a) film na 10
fidelio

Dobra:) nie chowam urazy bo nie mam powodu....no i jeszcze wspomne ze tez bardzo lubie Emily Watson w przelamujac fale byla genialna!:D

ocenił(a) film na 9
Prros

koncz koles wstydu oszczesc, jestes głupi jak but... wposółczuje parosko!

ocenił(a) film na 8
radbar3

Poraziła mnie głębia twoich argumentow radbar... :)

Prros

może jeszcze chciałabyś być z nim w ciąży????.... Żenada!!

ocenił(a) film na 10
Prros

O tak, niewątpliwie BYŁ przystojny. I aż żal serce ściska, jak się dziś patrzy na jego przepitą gębę :/

użytkownik usunięty
Prros

Na mnie Kmicic w książce nie zrobił żadnego wrażenia, nabrał charakteru dopiero dzięki roli Olbrychskiego. A moja nauczycielka polskiego mówi, że wręcz nienawidzi go, dla niej jest on antybohaterem.

ocenił(a) film na 10
Prros

hmmm masz na mysli ze nikt nie dorowna Olbrychskiemu czy Kmicicowi??oj dorowna...filmowy Bohun...(A.Domogarow)

Prros

To wg m. najlepsza rola Daniela Olbryskiego, niestety jak dla mnie ostatnia - szkoda

ocenił(a) film na 10
patsap

porroś pewnie miała cieczke jak to pisała
buahahahhahahahahaahahahahahahahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones