PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506803}

Poradnik pozytywnego myślenia

Silver Linings Playbook
7,2 298 929
ocen
7,2 10 1 298929
6,8 41
ocen krytyków
Poradnik pozytywnego myślenia
powrót do forum filmu Poradnik pozytywnego myślenia

Widziałam wiele lepszych filmów, ten nie jest nawet przeciętny. Jest nudny, myśląc, że się rozkręci
myliłam się.

ocenił(a) film na 9
AsunaSun

Wymień lepsze filmy :D

BamboszeMojejBabci

Możesz zobaczyć na moim profilu, nie chce mi się wymieniać ;)

ocenił(a) film na 9
AsunaSun

No zajrzałem i widzę, że wolisz blockbustery niż ambitne kino ;p

ocenił(a) film na 3
BamboszeMojejBabci

Ambitne kino? Stare romantyczne gnioty są dużo lepsze od tego filmu.

ocenił(a) film na 9
alexisvip

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić.

BamboszeMojejBabci

Właśnie zaczynam oglądać, jak skończę, to rozstrzygnę waszą wojnę :D

ocenił(a) film na 9
gabiszu

Wojnę?

BamboszeMojejBabci

Serio, zwracasz uwagę na słowo "wojna", a nie widzisz zaraz za tym słowem emotki ":D"? Ehh ludzie, ludzie, co z Wami?

ocenił(a) film na 9
gabiszu

A bo ja zwracam uwagę tylko na złe rzeczy. Wojna, pedofilia, gwałty, śmierć, choroba. Obejrzałaś film?

Ja oglądam drugi raz i w sumie nie dziwię się, że kobiety go nie doceniają. Sportowy stanik Jen, jej brzuszek, tyłeczek, po prostu cudo <3 Zakochałem się, więc ten film angażuje mnie emocjonalnie, stąd wysoka ocena. Poza tym bawią mnie świry:P

BamboszeMojejBabci

Oglądam z przerwami, bo jak oglądam sama film, to muszę co chwilę przerywać, ale fakt - Jennifer piękna - i to jak na razie jedyna rzeczy, którą mogę powiedzieć:)

ocenił(a) film na 9
gabiszu

Dlaczego oglądasz sama film? Może obejrzymy razem? Będziemy oglądać i się przytulać.

BamboszeMojejBabci

Świetny pomysł, lubię bamboszki.

gabiszu

Skończyłam. Czy film zasługuje na Oscara? Gdybym to ja przyznawała, nie dostałby go na pewno, ale ja się nie znam :P Czy film jest dobry? Z pewnością, świetna Jennifer, świetny Cooper, a scena tańca i ogłoszenie wyników - genialna. Troszkę się też ponudziłam, przyznaję, ale może dlatego, że późna godzina, i spać mi się trochę chce.

ocenił(a) film na 9
gabiszu

Przecież dostał Oscara za najlepszą aktorkę tylko, więc nie wiem o co chodzi. Mi się też chciało spać, a się nie nudziłem mimo, że oglądałem film drugi raz:P To jak będzie? Zamieszkasz ze mną?

BamboszeMojejBabci

Przecietny reżyser ,przecietne kino.

ocenił(a) film na 9
syriusz001

Ano każdy ma swój gust. Dla mnie to jedna z trzech komedii romantycznych (bo na pewno można ten film sklasyfikować jako taki gatunek), które da się oglądać. Historia lekka, miła i przyjemna. Bardzo dobre aktorstwo i świetny humor. Jednemu przypadnie do gustu innemu nie. Trudno.

Co do reżysera to widziałem tylko Fightera i Poradnik. Fighter też moim zdaniem niezły chociaż trochę naciągnięte fakty.

BamboszeMojejBabci

pozwole sie wtrącic i spytac jakie jeszcze wg faceta dwie inne komedie romantyczne da sie oglądac ? ;-)

ocenił(a) film na 9
grubakotka

Amelia i Moonrise Kingdom;)

BamboszeMojejBabci

Nic dziwnego, jak chłopak ocenia, to zamiast mózgu mieć, zwraca uwagę na aktorki -.- Film jak dla mnie był nudny i wątpię, żebym czegoś zazdrościła jakiejś tam aktorce. Sama jestem piękna, cud nic innego.

ocenił(a) film na 9
AsunaSun

Widzę, że jesteś po prostu trollem. Żałuję, że wdałem się z taką "osobą" jak ty w "dyskusję". Idź dalej oglądać Transformers.

BamboszeMojejBabci

A ty swoje starocie :)

BamboszeMojejBabci

No i co z tego, że poszło na te filmy dużo kasy. Dla mnie to jest ambitne kino, to moje zdanie i nic ci do tego.

ocenił(a) film na 5
AsunaSun

Zgadzam się.
Nudny, niczym nie zaskakuje.
Grają przyzwoicie, ale co z tego, skoro historia jest nieinteresująca, połowa postaci nie spelnia całkiem żadnej roli, a zakończenie jest tak kliszowate że bardziej typowego ("finałowy konkurs który zbliża dwójkę bohaterów") chyba się nie dało nakręcić.

ocenił(a) film na 8
AsunaSun

Dla mnie film świetny,chociaż uważam,że Jennifer trochę na wyrost dostała tego Oscara. Zagrała bardzo dobrze,ale nie genialnie. Cooper hmm no cóż jestem tylko kobietą i mam słabość do przystojnych facetów:) Ogólnie bardzo mi się podobał i na pewno oglądnę go jeszcze nie raz.

ocenił(a) film na 9
AsunaSun

Transporder? Szybcy i wzdęci? Wspomnienia z wakacji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones