PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029803}

Poprzednie życie

Past Lives
7,3 19 904
oceny
7,3 10 1 19904
6,9 42
oceny krytyków
Poprzednie życie
powrót do forum filmu Poprzednie życie

Ten film nie powinien się aż tak podobać, bo to naprawdę prosta, nieskomplikowana opowieść o niespełnionej miłości, bez zawiłości i psychologicznych głębi. Ma jednak w sobie emocjonalny ładunek (kojarzący mi się z Przed wschodem słońca Linklatera) zbudowany na doskonale napisanych dialogach i malowniczych, pięknych ujęciach. Rozmowa w barze czy dialog w łóżku to prawdziwe złoto… I niby to takie proste, a jednak wciąż nie chce wyjść z głowy.

ocenił(a) film na 8
pauly

O tak! Porównanie do Przed wschodem słońca idealne. Uwielbiam takie kino.

pauly

a mi się bardzo kojarzy z Co się wydarzyło się w Medison County

ocenił(a) film na 7
annamga

Jejku, dokładnie! Myślałam, że tylko mnie i że nikt już nie pamięta tego filmu!...

ocenił(a) film na 8
pauly

To prawda. Ta rozmowa w łóżku to było tak bardzo bliskie i głębokie . Końcówka również przepiękna

TheSusie

Przypomnisz? Bo ja nie pamiętam

ocenił(a) film na 8
coladrinker137

Końcówkę ? Stoją chwilę na schodach ich domu tuż po odjechaniu taxi, obejmuje ją ramieniem kiedy ona jest zapłakana

TheSusie

Scena rozmowy w łóżku

ocenił(a) film na 8
coladrinker137

Nora rozmawia z mężem o tym jak się spotkali i czy aby na pewno są sobie przeznaczeni. On porównuje jej historię z filmem w którym on byłby złą postacią która ukradła Norze szansę na miłość z jej bratnią duszą. Wyraża też swoje wątpliwości co do tego czy jest dla niej wystarczający i mówi o tym że istnieje w jej umyśle świat którego on nigdy nie zrozumie ze względu na kulturowe/językowe różnice między nimi. Oczywiście parafrazuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones