PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029803}

Poprzednie życie

Past Lives
7,3 19 917
ocen
7,3 10 1 19917
6,9 42
oceny krytyków
Poprzednie życie
powrót do forum filmu Poprzednie życie

A on nie potrafił zmężnieć. Brzmi jak wywód Redpillowca ale taka jest niestety przykra prawda.

Film piękny, bo płynie. Idealny dla melancholików.

ocenił(a) film na 7
_wojti_

Dała mu szansę na zajęcie stanowiska jadąc przed ślubem z przyszłym mężem do kraju i dając mu o tym znać. Szkoda patrzeć jak się marnuje miłość! Ciekawy film

ocenił(a) film na 6
elgina

To nie mogła sama przyjechać? Jak niby miała z nim spędzać czas, jak była z mężem w Korei? W nocy poślubnej też miał im towarzyszyć?

ocenił(a) film na 9
elgina

Też mi się wydaje że postawiła go przed faktem dokonanym . Ona miała już wychodzić za mąż a on nie chciał się wtrącać

_wojti_

Również odniosłam wrażenie, że nawet zanim główna bohaterka poznała męża, to jej niedoszły oblubieniec zdawał się jej narzucać, a ona mimowolnie wyglądała jakby kręciła nosem. Bardzo jednostronnie to wyglądało. Nie wiem, czy był to zamierzony efekt, ale nie widziałam tam mitycznego "mutual pining", w które kazały wierzyć zapowiedzi filmu.

ocenił(a) film na 7
_wojti_

Ona siedziała w jakiejś noże, nic nie osiągnąwszy, ale w NYC z pierwszym lepszym brzydolem a on jeśli zmężnienie oznacza bycie głupkiem jej pokroju, to miał odwagę się nie stać jak wszyscy. Oczywiście to boli. Ale nie wszyscy mają racje, lecz wszyscy żyją źle, sa głupi, tchórzliwi leniwi itd

_wojti_

A co to znaczy „zmężnieć” w tym kontekście ? Co w nim było niemęskiego ? Zmężnieć czyli udawać ze nic nie czuje, nie okazywać uczuć ? Jedno z drugim się nie klei

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones