PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10225}

Pomiot

The Brood
6,5 3 529
ocen
6,5 10 1 3529
6,8 12
ocen krytyków
Pomiot
powrót do forum filmu Pomiot

Nuda

ocenił(a) film na 4

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Kilka momentów ujdzie, ale ogólnie nic ciekawego. Za bardzo przegadany. Tak czy siak na senność mi się zbierało przez cały film. A nie należę do osób które lubią tylko filmy z akcją. Przegadane też mogą być, pod warunkiem, że tego wymaga fabuła. A to miał być horror. A ja nie bałam się niestety ani przez chwilę. W napięciu tez nie trzymał. Ze 4/10 mogę dać.

karolinex

Wg mnie chociaż całego nie widziałem to najgorszy film Cronnemberga obejrze dziś cąły ale pewnie i tak drugie podejscie nie będzie udane za dużo tu jakiegoś przesadnego lamentua napięcia wcale

karolinex

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Kompletnie nie wiem o czym był ten film, bo oceniałam 12 lat temu, ale jakby nie liczyć, to byłam wtedy już po studiach ;) Rozumiem, że możesz mieć odmienne zdanie, ale to fajnie napisać jakiś konstruktywny komentarz poparty argumentami i wtedy ma to sens :) Bo w takiej formie, to się zrobi g*wnoburza co najwyżej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones