PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150}

Polowanie na mysz

Mousehunt
6,6 18 934
oceny
6,6 10 1 18934
5,7 7
ocen krytyków
Polowanie na mysz
powrót do forum filmu Polowanie na mysz

Kocham ten film.

ocenił(a) film na 10

Sama nawet nie wiem dlaczego tak go uwielbiam. Znam już go niemal na pamięć, a wciąż mnie bawi. Ilekroć leci w tv to po prostu muszę go obejrzeć! Uwielbiam tych braci, tą myszkę i zakończenie filmu no i oczywiście Walkena. Kiedy widziałam go pierwszy raz myślałam, że będzie to film o dwóch wyjątkowo głupich braciach, na szczęście nic z tych rzeczy. Mimo, że nie potrafią sobie poradzić z myszką nie są dla mnie irytujący, wręcz przeciwnie bardzo ich lubię. Naprawdę mnie śmieszą a jednocześnie jakoś rozczulają :)

Szczerze polecam ten film! Naprawdę warto :) Dla mnie ten film ma jakąś magię, która sprawia, że nigdy się nie nudzi! :)

divinaa

Ja mam to samo. Oglądałam go zawsze kiedy leciał na tvn czy tvn7, a puszczali go dość często. Teraz jednak od jakiegoś czasu nie mogę na niego trafić, a z chęcią bym do niego wróciła. Wie ktoś może kiedy ostatni raz był emitowany? :)

ocenił(a) film na 10
Ivelise

No był 12 października :) Kolejna emisja pewnie już w nowym roku.

ocenił(a) film na 5
divinaa

Jak to nie wiesz? To miłość...

ocenił(a) film na 10
Krzypur

na to wygląda..

ocenił(a) film na 9
divinaa

Zgadzam sie z Toba w 100%, film jest zabawny, uroczy, uniwersalny, acz oryginalny.
Nie tylko Walken (notabene jeden z moich ulubionych aktorow: ''Macie...myszy...''), ale tez chociazby ''modelki fryzjerskie'' Ingrid i Hilda - role poboczne, a swietne :)
Mysz urocza, juz sam pomysl na Fabryke Sznurka jest zabawny.
I tez ogladam zawsze, jak tylko nan trafie odkad, dziecieciem bedac lat raptem 12 widzialam w kinie.
Nie umiem sama sobie wytlumaczyc fenomenu, ten film ma cos w sobie i tyle :)

ocenił(a) film na 9
Hellyspring

Ma świetny nastrój.I myszka jest super.Pozdrawiam.

divinaa

100% racji mam tak samo

ocenił(a) film na 10
divinaa

leci wlasnie tvn7 xd

divinaa

Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi i zobaczeniu, co ogladasz i jakie oceny dajesz, stwierdzam że ewidentnie nie masz nikogo, kto by się zajął Twoją myszką...

ocenił(a) film na 10
JackCarver

Nie chcę wiedzieć co Ty oglądasz...skoro wszystko poblokowane i ukryte przed światem. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
divinaa

Właśnie oglądam kolejny raz.Cóż, świat bez sznurka na prawdę byłby chaosem ;)

ocenił(a) film na 9
NastyMosquito

To prawda,sznurek, zwłaszcza ten grubszy,rozwiązuje wszystkie problemy i troski :))

ocenił(a) film na 9
Resfilm

Łeeeee....A skąd takie klimaty....?Dziś znowu natrafiłem na ten film.Scena z kominem i kredensem spadającym na dłonie Evansa bezcenna...Głowa do góry Resfilm, zawsze po burzy wychodzi słońce ;)

ocenił(a) film na 9
NastyMosquito

Ja też, ja też!! Byłam na urodzinach Cioci i trafiliśmy z 7 i 5 latkami na ten film. Po chwili cała rodzina przyszła oglądać :) Co chwilę ktoś wpadał,a finał oglądało 15 osób. Ha haha

ocenił(a) film na 10
divinaa

Kończę właśnie seans, już oglądałem kilka razy, co sprawia że tego typu film jest przyjemny magiczny itp historia a przede wszystkim..... Wspaniała muzyka, instrumentalna, wystarczy puścić sobie napisy końcowe, to samo ma choćby Kevin sam w domu, tego typu filmy będą się dzielić na tych co dadzą 10 i czują ciepło takich filmów i tych co widzą tylko bezsensowna historie i mają zatkane uszy. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones