PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012715}

Pokerzysta

Poker Face
4,9 2 872
oceny
4,9 10 1 2872
3,3 3
oceny krytyków
Pokerzysta
powrót do forum filmu Pokerzysta

Mnie zastanawia kto wciska młodego 30 latka do filmu o kumplach po 50??? Liamowi chyba pieniążków brakuje, ale takimi kreacjami robi tylko przytup w stronę filmów klasy B. Smród syf kiła i mogiła. Jak dla mnie takie 4/10 dałbym 6 ale -2 za sztuczny makeup Liama, który aż razi po oczach.

Radek2909

No w sumie też nie wiem co o n tu robi. Chyba filmy pomylił ;)

Radek2909

To całe Hollywood, to jedna wielka sprzedajna dziwkarska klika, scenarzyści, reżyserzy, aktorzy a nawet obsługa techniczna wpycha swoje dzieci na plan. Nepotyzm to słowo wymyślone w Hollywood. Wszyscy wiedzą gdzie leży kasa i gdzie dzieci będą miały sławę, władzę i rozpoznawalność. Taki Hemsworth z twarzą pospolitego świniaka, drewno aktorskie takie same jak jego braciszek, zarobi nawet na takiej jednej kupie klasy B w jakiej zagra, więcej, niż by zarobił przez całe życie po szkole średniej, jako sprzedawca samochodów, butów, telemarketer itp. Prześledź powiązania rodzinne pierwszej setki aktorów z Filmweb, a szybko zobaczysz, że te ufoludki typu Hemsworth i inni, to dzieci kliki, która pracowała lub pracuje w Hollywood. Niektórzy specjalnie zmieniają nazwiska, żeby nikt się nie domyślił jak tam się wkręcili, jak chociażby Nicolas Cage z domu Coppola, ale reszta to wali tak jak cała rodzinka Gyllenhaal, Baldwin, Sheenów, Douglasów itp. Jakoś dziwnie wszyscy z takich rodzin mają talent aktorski, a przynajmniej talent do pisania scenariuszy itp. To jedna wielka mafia, zapewne aktorów nie mających z tym cyrkiem żadnych koligacji rodzinnych, którzy zapracowali na swój sukces bez niczyjej pomocy można policzyć na palcach jednej ręki.

ocenił(a) film na 6
jaycutler

Ewidentnie masz problem, skonsultuj się może z psychiatrą albo terapeutą...

ocenił(a) film na 5
jaycutler

Te pokrewienstwa to na pewnk wina 5G. Na szczęście są dowody, że ziemia jest płaska, więc jesteśmy uratowani.

jaycutler

Dodaj jeszcze, że wszyscy wymienieni to żydzi i lewacy...
Bo tak ci się wszystko skleja... w tej chorej główce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones