PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190314}

Pogrzebani

The Burrowers
5,3 1 577
ocen
5,3 10 1 1577
Pogrzebani
powrót do forum filmu Pogrzebani

Nie chodzi tu bynajmniej o familię naszej kłamliwej minister zdrowia. Rzadki, ale w tym przypadku udany gatunek – horror-western. Dwie rodziny białych osadników zostają napadnięte. Część ludzi ginie, pozostali są uprowadzeni. Znajomi kowboje porwanych ruszają w pogoń. I wtedy dopiero zaczynają się naprawdę ciekawe wydarzenia. Intrygujący, ciekawy, niezwykły film.

ocenił(a) film na 6
oscar_4

Zgadzam się, całkiem niezły. Ale niestety zakończenie mnie trochę rozczarowało. Bardzo mi się za to podobała piosenka na końcu. ,,All the pretty little horses", jakby ktoś się pytał.

oscar_4

Chcialem obejrzec,ale jesli Twa ocena filmu jest tak rzetelna jak ocena pani minister zdrowia to chyba sobie daruje!!!

ocenił(a) film na 6
zibi9194

ocena minister zdrowia z PObebłanego nierządu międzynarodowych POdnóżków jak najbardziej ok, a film zaskakująco dobry tylko POtwory mogłyby być ciekawsze od padlinożernych ghuli - "ryjówek"

Ketrid2_

POLITYKA NA FW nie...;D
słyszałem że ludzie pisu nie mogą oglądać filmów z przemocą, tvn, tylko że maja się skupić na trwam ewentualnie coś patriotycznego typu Katyń . Poza tym słyszałem że pis chce wprowadzić zakaz używania internetu dla swoich wyborców żeby nie nie ulegli jakiejś propagandzie. a i kocham to jak wklejacie nazwy partii w wyrazy :D POrąbane :D wesołego jajka PISanka :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ketrid2_

kiedy to pisałem tak własnie się zastanawiałem że mogę nie trafić w pis ale myślę sobie że to zazwyczaj oni takie bzdury piszą gdzie tylko można, widocznie się myliłem. nie jestem fanem PO{niestety nie ma partii która spełniałaby moje oczekiwania} ale na miejscu ich wyborców ja bym się na ciebie obraził. mała rada bo widzę że chyba często cie ludzie posądzają o bycie wyborcą pisu i przeżywasz;kiedy będziesz robić aluzje do partii rządzącej napisz że nie jesteś za pism będziesz miał problem z głowy i nie będziesz musiał się po raz tysięczny produkować. może się to wydawać głupie ale czy jest sens.......

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
oscar_4

Po latach od tej waszej bezsensownej pyskówki, wiadomo już, że PiS i PO to JEDNO ZŁO, które: 
- wspólnie sprzedaje Polskę pod naciskami zza granicy
- ulega szantażom środowisk żydowskich, domagających się haraczu za „roszczenia bezspadkowe”
- robi przyjazny klimat dla gender/LGBT (Gowin chciał się położyć Rejtanem w obronie Gender Studies na polskich uczelniach)
- wreszcie wspólnie z (post)komuną (SLD), dewiantami (Wiosną) i neomarksistami (Razem) występującymi pod wspólną nazwą Lewica; obala polskie rolnictwo (Piątka dla zwierząt, będącą de facto Piątką przeciw rolnikom).

Ps. Film, który miiśmy tu konentować, jest oczywiście genialnym połączeniem westernu z horrorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones