PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12069}

Pogromcy duchów II

Ghostbusters II
6,7 51 825
ocen
6,7 10 1 51825
6,8 12
ocen krytyków
Pogromcy duchów II
powrót do forum filmu Pogromcy duchów II

5/10

ocenił(a) film na 3

Pogromcy duchów to był fajny film ale II część wcale nie jest dużo gorsza. Jest zrobiona w tym samym stylu i nadal mi sie podoba. Ale to i tak porządna lecz nie nadzywczajna komedia.

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

No i dałeś 5/10. Chryste.......

ocenił(a) film na 9
tomekd

No właśnie! Moim zdaniem obie części są super-8/10 :D

ocenił(a) film na 5
tomekd

No, nie wszyscy oceniają w skali 7 - 10. Poniżej też są oceny i jeszcze conajmniej dwie są pozytywne.

tomekd

Ocena 5 "OK" jest jak najbardziej pozytywna. To Ty masz problem ze uzywasz tylko trzech ocen.

użytkownik usunięty
intervieri

"OK" brzmi bardziej jak <wzruszenie ramion".

ocenił(a) film na 8
intervieri

Mogę się mylić, ale dla mnie ocena 5 to ocena wyjściowa (środkowa) od której odejmuje, lub dodaje punkty. To znaczy, że ocena 5 jest najbardziej neutralna (znajduje się pośrodku) tym samym nie jest ani pozytywna ani negatywna. Jeżeli ktoś miał w związku z filmem pozytywne odczucia powinien ocenić chociażby o pkt. wyżej.

Pozdrawiam

Gojira

a ja tak z innej beczki: czy macie namiar w necie na ten obraz, który pojawia się pod koniec gdzie postaciami są Pogromcy? Mile widziana wysoka rozdzielczość:)

ocenił(a) film na 8
KYRTAPS

o żesz..... "Jest zrobiona w tym samym stylu i nadal mi sie podoba. Ale to i tak porządna lecz nie nadzywczajna komedia." a ocena 3/10??!! to chyba nie wymaga komentarza.....

Gojira

Może koleś myśli, że ocena 1 jest najwyższa. I pomyśleć że tacy ludzie są weryfikatorami...

KYRTAPS

Piszesz, że 5, a wystawiasz ocenę 3. O co ci chodzi człowieku ?

ocenił(a) film na 6
Xerxo

może o to, że w ciągu tych 7 lat zmienił zdanie o filmie?

Pauleta

Jak tak dalej pójdzie to niedługo "zmieni zdanie" na 1.

KYRTAPS

Dwójka chyba lepsza od jedynki. Bardziej mroczna i lepiej trzyma w napięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones