PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558413}

Podróż na Tajemniczą Wyspę

Journey 2: The Mysterious Island
6,2 49 907
ocen
6,2 10 1 49907
5,2 4
oceny krytyków
Podróż na Tajemniczą Wyspę
powrót do forum filmu Podróż na Tajemniczą Wyspę

Jeżeli Pan Muszyński daje 7, to ja przestaję cenić Pana Muszyńskiego. Takiej okropnej szmiry nie widziałem NIGDY! Ohydne dekoracje z plastiku, kretyńskie dialogi i przygłupiaste gęby. Jakaś bieganina bez sensu, postaci wrzeszczą i się śmieją jak w domu dla wariatów i to ciężkich przypadków. W dodatku dubbing, jak dla głuchoniemych 2-latków!!! Jak debile dostały do rąk kamery??? Totalny KIBEL.

witek11111111

Nie nazywam się Muszyński, dałem ocenę 7 a i tak nie przestaniesz mnie cenić.
Pozdrawiam i życzę więcej dystansu.

witek11111111

Film może być przewidywalny, ale niech chociaż będzie przy tym zabawny. albo sympatyczny. A to jest tragedia. :( Takie pozbierane motywy z wszystkiego po trochu. I te sztuczne pióra unoszące się w powietrzu w scenie z ptakami...

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Postac Hanka jest sympatyczna. Spodziewałam się, że będzie to najgorsze obsadzenie roli w filmie, więc moje zaskoczenie było tym większe, kiedy okazało się, że to jedyna postać z osobowością :P

ocenił(a) film na 7
witek11111111

Powiem szczerze, że film zdecydowanie lepiej wypada w oryginalnej wersji językowej. Nie nadaje to głębi postaciom bez charakteru ani większego sensu dla fabuły, ale jest mniej irytujący. O dziwo ma to duży wpływ.

witek11111111

To jest kino familijne ma się podobać dzieciakom a nie starym koniom

ocenił(a) film na 8
breakbeat

Dokładnie tak :) ale Pan Witek - wielki znawca i krytyk filmowy ocenia to jako dzieło wielkiej wagi zamiast po prostu dobrze się bawić z wnukami

witek11111111

Nie od dziś wiadomo, że gusta filmowe pana Muszyńskiego to inny wszechświat, a my, maluczcy, pewnie jesteśmy za głupi, żeby pojąć prawdziwy geniusz jego ulubieńców. Panu Muszyńskiemu nie podobają się filmy, które uważam za świetne, a podobają się te, które uważam za dno. To jednoznacznie świadczy o tym, jakie zdanie mam na temat zdania pana Muszyńskiego. I każdy powinien mieć takie samo - zdanie pana Muszyńskiego to zdanie pana Muszyńskiego i nikogo innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones