PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8718}
8,1 31 362
oceny
8,1 10 1 31362
8,5 36
ocen krytyków
Pociąg
powrót do forum filmu Pociąg
ocenił(a) film na 9
ashur13

Właśnie oglądam i zwróciłem na to uwagę. Konduktor w czasie filmu dwa razy mu wypomina,że wskakując do odjeżdżającego pociągu w ostatniej chwili, to chce w szpitalu wylądować albo jeszcze gorzej.

ocenił(a) film na 10
robert418

Bo on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ashur13

Wyskakuje też z pociągu w innym słynnym filmie "Salto".

ocenił(a) film na 10
ashur13

no właśnie, też to było dla mnie niesamowite

ocenił(a) film na 10
Filmomanka197

Bo on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ocenił(a) film na 9
ashur13

jak Cybulski wskakiwał do pociągu to aż się ciepło robiło...

ashur13

Też to przykuło moją uwagę

ashur13

Ponoć miał taki zwyczaj, wskakiwać do odjeżdżającego już pociągu.

ocenił(a) film na 10
Marilee_chan

Miał miał... niestety. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ocenił(a) film na 10
ashur13

Bo on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

500movies

Chciałbym podkreślić, że on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

ocenił(a) film na 10
budyn_120

No tak

500movies

Nie wszyscy wiedzą, ale on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła
odpowiedz

ocenił(a) film na 10
Ravdr

Cudowne jest jeszcze to, że przekopiowałeś "odpowiedz" jeszcze :)

ocenił(a) film na 7
ashur13

Nie wiem jak ci to powiedzieć, ale wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ocenił(a) film na 8
ashur13

Prawda jest taka, że wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ocenił(a) film na 8
mikolololoay

No tak.

mikolololoay

to rzuca na tę sprawę zupełnie nowe światło...

ashur13

Zgadzam się z przedmówcami, że wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ashur13

dobra, kawa na ławę: wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ocenił(a) film na 8
marekkurdemostowiak

Co? dlaczego tyle ludzi napisało ten sam komentarz? wtf

użytkownik usunięty
p98

no bo przecież powszechnie wiadomo, że wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ocenił(a) film na 8

To jakiś Troll.

ocenił(a) film na 9
p98

To jakiś klub znawców życiorysu Cybulskiego :-)

ashur13

Dobra, tak teraz na powaznie, bo wedlug ogolnej wiedzy, wiadomo jest to, ze
wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ocenił(a) film na 8
ashur13

Jak wszyscy wiedzą i słusznie zauważają wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

ashur13

Nie znam się na kinematografi, aż tak dobrze, ale czy słusznie się mówi, że wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zabiła? 

ocenił(a) film na 8
ashur13

Biorąc pod uwagę komentarze przedmówców przypuszczam, że wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

ocenił(a) film na 8
ashur13

Po raz pierwszy w życiu obejrzałem ten film i wydaje mi się, że wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

ocenił(a) film na 8
jon_bar

Trochę mi zajęło czytanie komentarzy, ale dzięki temu dowiedziałam się, że wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

ocenił(a) film na 10
adam_147

dodam tylko, że wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

ocenił(a) film na 9
ashur13

Mimo wszystko chciałbym podkreślić, że on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

ocenił(a) film na 8
bo88y__

Nie do końca. Przede wszystkim ten wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

raptusV

No tak

ocenił(a) film na 8
marekkurdemostowiak

To prawda, że rutyna go zabiła?

Mistrzak

Wręcz można tak powiedzieć.

ocenił(a) film na 7
bo88y__

Po obejrzeniu filmu powziąłem wiedzę, którą chciałem się tu podzielić, że wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła, ale widzę, że już ktoś tu o tym wspomniał.

ocenił(a) film na 10
ashur13

Tak, to faktycznie ironia, ale on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

ocenił(a) film na 8
ashur13

Rutyna jak widać zgubiła także ten wątek :))))

kryst007

No tak.

ocenił(a) film na 6
ashur13

nie zginął jest w naszej pamięci o czym świadczy ten temat i reakcje

ocenił(a) film na 8
ashur13

Powiem szczerze że jeszcze filmu nie oglądałem aczkolwiek mam wrażenie że on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ocenił(a) film na 9
MWCrafters

Ja natomiast właśnie widziałem i można śmiało stwierdzić że on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła

ocenił(a) film na 8
geddylee

Od razu też już nadmienię że film też już zdążyłem przez ten czas obejrzeć i mogę z całym dobrodziejstwem inwentarza stwierdzić że on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

MWCrafters

właśnie jestem po "Pociągu" - aż uderza, kiedy konduktor mówi do Cebulskiego - "skacze Pan w biegu do pociągów"... Podsumowując - on to często w życiu robił. Wypadek nie był pierwszą próbą "wskoczenia"- wręcz można powiedzieć, że rutyna go zgubiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones