PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=515636}

Pochowajcie mnie pod podłogą

Pokhoronite menya za plintusom
7,6 1 870
ocen
7,6 10 1 1870
Pochowajcie mnie pod podłogą
powrót do forum filmu Pochowajcie mnie pod podłogą

Dobre rosyjskie kino

ocenił(a) film na 8

Miałam ogromną ochotę obejrzeć film, który mną wstrząśnie... W końcu znalazłam.
Tak, ten film z pewnością wzbudza emocje a świadomość, że jest to prawdziwa historia, jeszcze bardziej je potęguje.
Uważam, że Swietłana Kruczkowa powinna dostać Oscara za rolę babci.
Polecam miłośnikom rosyjskiego kina. Nie jest to film relaksujący, nie poprawia humoru - ale mimo to uważam, że warto go obejrzeć w piątkowy wieczór...

ocenił(a) film na 9
Aghata78

Jeśli lubisz rosyjskie kino i masz ochotę na wstrząs, to gorąco polecam Ładunek 200 (http://www.filmweb.pl/Ladunek.200). Tylko ostrzegam - moim zdaniem "Pochowajcie..." to przy "Ładunku" lekka i optymistyczna komedia.

ocenił(a) film na 8
Marac

Oglądałam ładunek200 Bałabanowa , masz rację - wstrząsające, mocne kino...

ocenił(a) film na 8
Aghata78

Jak wam się podobał Ładunek, to polecam też podobne klimaty, choć nieco mniej udane: Palacza (również Bałabanowa) i Szczęście ty moje.

ocenił(a) film na 9
aklekot

Dzięki za cynk.

ocenił(a) film na 9
Aghata78

to i ja wam polecę coś rosyjskiego, a mianowicie filmy Zwiagincewa np powrót czy wygnanie.naprawdę warto.

Marac

Pochowajcie mnie... jest genialnie zagranym filmem o czymś, o KIMŚ.
Ładunek 200 czym jest? Bo po obejrzeniu go (pod wpływem Twojej rekomendacji) jestem rozczarowany, zniesmaczony i trochę wkurzony. Zero emocji, zero treści, zero pomysłu nawet na treść. Taki 'przerażacz' swoją makabrycznością, szarością, brudem pretendujący niemalże do miana dokumentu gniot. Ot, takie ruskie tarantinowsko-smarzowskie niewiadomo co, mające wmówić ludziom jaki ten ZSRR był potworny i jak się powinni cieszyć z tego, że go już nie ma.
Niewiarygodny psychologicznie, socjologicznie, scenograficznie grzdyl. Ja czytającym to forum go nie polecam.

Kwiryniusz

"Ładunek 200" to kwintesencja makabryczności. Też nie rozumiem zachwytów nad tym filmem. Ja nic nie mam przeciwko okrucieństwu w filmach, ale to musi czemuś służyć.

ocenił(a) film na 9
Kwiryniusz

"mające wmówić ludziom jaki ten ZSRR był potworny i jak się powinni cieszyć z tego, że go już nie ma"

Strasznie mi wali homo sovieticusem od Twojego komcia, co z lekka podważa rzetelność reszty argumentacji. Jeśli nadinterpretuję, to przepraszam.

ocenił(a) film na 8
Marac

też oglądałem ładunek 200 i to zdecydowanie jeden z gorszych filmów rosyjskich jakie widziałem, a widziałem ich naprawdę sporo. Co do Twojego komentarza to baaardzo słaby chwyt erystyczny ;)

ocenił(a) film na 8
Aghata78

Film jest "super". Cóż... dałem cudzysłów, bo szkoda oceniać taką tragedię dziecka jeszcze jak się dowiaduję film na faktach jako "super". Ostatnio naszło mnie na kino rosyjskie bo jest takie odbiegające od zachodniego. Innowacyjne swoją drogą. Brak specjalnych efektów. Tylko rola aktorska, która tutaj zasługuje na najwyższe noty. Przede wszystkim śledzę role dziecięce, bo na prawdę odegrać tak swoją postać w wieku... 8 lat to jest niesamowita sztuka! Film przedni i jeśli ktoś lubi taką tematykę to polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones