PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33975}

Połyskliwa skóra

The Reflecting Skin
6,9 1 063
oceny
6,9 10 1 1063
Połyskliwa skóra
powrót do forum filmu Połyskliwa skóra

Jest to niesamowita perełka kinematografii. Absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Czy to gra
aktorska, czy klimat, muzyka jak i głębia - wszystko to, jest na najwyższym poziomie... A potrafi to
przytłoczyć, zważywszy jak bardzo pozycja ta jest niedoceniona. Seth, czy jego brat, matka, a nawet
ojciec - te postacie mną wstrząsnęły, bowiem są tak autentyczne, że naprawdę chylę czoła ku
Ridley'owi za tak wspaniałe kreacje. Forma to majestat: kadry natury, muzyka... Jest to jedyna pozycja,
dzięki której na tle empatii "namacalnie" poczułem przedstawiony pryzmat. Wręcz mógłbym rzec, że
"wróciłem" do tych magicznych czasów dzieciństwa... Oglądałem ten film wielokrotnie i pod względem
stricte uczuć towarzyszących podczas seansu, śmiało stawiam tą pozycję koło dzieł-monumentów
takich jak na przykład Odyseja... Niesamowita pozycja, niesamowita...

ocenił(a) film na 9
zuckovsky123

Na upartego jest jedna rzecz do której można się przyczepić - techniczny drobiazg: słabo markowany cios w zęby. Normalnie jak w filmach Skurczu.

ocenił(a) film na 7
zuckovsky123

Co do gry aktorskiej jest spory zgrzyt - dzieciak. Nie rozumiem czemu go wybrali.

zuckovsky123

Nic dodać nic ująć. U mnie ten film jest zarówno obok największych dzieł kinematografii i jednocześnie ponad nimi. Podobnie mam z Twin Peaks wśród seriali. Połyskliwa skóra ma w sobie coś więcej... Te niezbadaną tajemnicę, niepowtarzalny klimat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones