PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5904}

Plotka

Gossip
7,0 16 728
ocen
7,0 10 1 16728
5,0 3
oceny krytyków
Plotka
powrót do forum filmu Plotka

gościu mówi że nie ma na czynsz ale drukuje fototapety warte tysiące złotych ma sprzęt za dziesiątki tysięcy złotych .Smiech na sali.

maciekb80

Normalnie padłem ze śmiechu... a tak na poważnie, to czepiasz się szczegółów.

ocenił(a) film na 8
Dewan

też mi szczegół

maciekb80

"ma sprzęt za dziesiątki tysięcy złotych" - który pewnie sponsoruje mu bogaty kolega. I stąd te foto tapety itp.

ocenił(a) film na 8
gosia914

przecież to gościu z zasadami niepotrzebny mu sponsoring .On ma godność

ocenił(a) film na 5
maciekb80

Bardziej chyba śmieszy fakt, że ludzie bardziej podłapali plotkę o tym że jakaś tam Naomi przespała się z kolegą, niż to że Jones przespała się ze swoim wykładowcą. O Naomi mówili wszyscy, a plotka o Jones jakoś przeszła bez echa. Film dla nastolatków. Aktorstwo tragiczne.

ocenił(a) film na 7
renata_

film jak dla mnie dobry zakonczenie mnie zaskoczyło dlaytego daje 7

ocenił(a) film na 7
renata_

Bo Jones w gruncie rzeczy nikogo nie obchodziła. To noemi była tą popularną. Dlatego :)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
__Cleo Sertortii13

No dokładnie, że też taki rzeczy trzeba tłumaczyć. Jones każdy miał w nosie, a Naomi już była znana, choćby dlatego, że miała bogatego tatusia. I o niej już wcześniej plotkowali, że "nikomu nie daje", więc logicznym jest, że informacja, że przespała się z kimś na imprezie była interesująca.

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Może ma to na kredytach.

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

Hehe .. Na dodatek we frankach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones