PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=996}

Pirania II: Latający mordercy

Piranha Part Two: The Spawning
4,4 1 271
ocen
4,4 10 1 1271
Pirania II: Latający mordercy
powrót do forum filmu Pirania II: Latający mordercy

wiecie, ten film jest naprawdę fajny. no, może nie aż tak... w każdym razie krytykanci chyba zdają się nie dostrzegać że cała ta kiczowatość, to jaki film jest wydumany i naciągany to jego najmocniejsze strony. kino klasy B w stanie czystym. a te wszystkie absurdy! najbardziej chyba rozbawiła mnie scena gdy Lance Henriksen wyjebał, ot tak, po prostu, helikopter do morza, a ten wybuchł przy zetknięciu z taflą wody. no i dlaczego te cholerne piranie akurat musiały chować się we wraku skoro mogły sobie polecieć gdziekolwiek chciały? naprawdę niezły ubaw. no i do tego muzyka niczego sobie. jak ktoś lubi filmową tandetę to nie powinien być zawiedziony. szkoda że Cameron odcina się od tego obrazu- on przynajmniej mógłby świadczyć na jego korzyść że ma do siebie nieco dystansu.

ocenił(a) film na 5
Caligula

we want fish! we want fish! :D

ocenił(a) film na 9
trzyczwarte

"we want fish! we want fish! :D"
No ta scena była boska:D Chcieli i dostali:D

ocenił(a) film na 4
Luki_1

Zgadzam się, mnie jeszcze przypadła do gustu scena w której murzyn w heroicznym czynie, wyszedł z budynku przepędzać rybki pochodnią. No i ćwierkanie piranii. . boki zrywać:-)

Caligula

Szkoda, że Cameron teraz woli kręcić gówna takie jak Avatar. Pieniądze zmieniają ludzi, a Pirania 2 zapowiada się pieknie. Po Twojej recenzji wyjmę z szafy taśmę z tym filmem i w końcu go obejrzę.

ocenił(a) film na 7
Caligula

scena z helikopterem też mnie rozwaliła, ale piranie powracające na dzień do wraku w którym się wylęgły by sobie odpocząć po nocnych rajdach - tu akurat widzę pewien sens..obejrzałem ten film po ponad 20 latach i daję zasłużoną 7

Caligula

najlepsze jak wbił i nic nie powiedział ze jego żona się spruła z jakimś typem XD swingersi chyba jacyś XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones