PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692571}
6,8 1 800
ocen
6,8 10 1 1800
Piraci – w poszukiwaniu cesarskiej pieczęci
powrót do forum filmu Piraci – w poszukiwaniu cesarskiej pieczęci

Dobre rozrywkowe i przygodowe kino. Piraci z Korei okazują się nie gorsi od tych z Karaibów. Wiadomo nie jest to ten sam poziom efektów specjalnych, ale Azjaci nadrabiają humorem (absurdalny punkt wyjścia), widowiskową akcją oraz solidnym aktorstwem. To tez przykład lekkiego potraktowania własnej historii - przemiany dynastyczne są tłem dla lekkiej opowieści pełnej pościgów, pojedynków i wybuchów.

http://salonikfilmowy2014.blogspot.com/2015/03/hae-jeok-pirates-2014-r.html

ocenił(a) film na 7
konstar18

Piraci z Karaibow to dluzyzny i nudy, efekty i wydmuszka, natomiast w Piratach z Korei mamy ukazana piekna wiez miedzy Piratka i wielorybkiem.

ocenił(a) film na 7
Szybszy

Pierwsza część Piratów Hollywoodzkich jest spoko, jak na kino rozrywkowe, a co do reszty mogę się zgodzić :)
A Wieloryb pokazał, że pamięć ma dobrą i nie zapomina dobroci, azjaci powiedzieliby, że to Karma :)

ocenił(a) film na 7
konstar18

Pierwsza czesc jest bardzo dobra Piratow z Karaibow, ale następne to dla mnie niczym się nie roznia od siebie i wogole myla mi się tytuly:) Owszem efektow sporo, ale fabula nudna, prowadzaca do nikad.

Szybszy

Druga część Piratów też jako kino przygodowe uważam się sprawdza, natomiast resztę też sobie odpuściłem ;)

ocenił(a) film na 7
buterfly

Koreanczycy nakkrecili drugą czesc, rzadko im sie to zdarza , prawie wogole, a kiedy ?

Szybszy

Chodziło mi o Piratów z Karaibów, co do Koreańskich Piratów to podobno były plany chociaż daty premiery na razie brak ):

buterfly

Są chińczyki piraty jakieś z 2022. Super są. To chyba może być że to jest druga część chyba.

NieMamSwojegoZdania

Piraci Ostatni. Królewski Skarb. Tak nazywa się kontynuacja, ale przyznam, jeszcze nie nadrobiłem. Miałeś może okazje oglądać? - Po obsadzie wnioskuje, że to jednak nowa historia o piratach.

buterfly

Ja myślałem że ta dwójka to jedynka, ale super mi się podobała :D Dobry film bardzo i nie ma się co sugerować średnią ocen.

NieMamSwojegoZdania

Ja za to polecam pierwszą odsłonę.

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Właściwie to więź jest między wielorybem mamą, a małym wielorybkiem. Przywódczyni piratów nic nie łączyło z wielorybem poza tym, że wcześniej spotkała go nurkując po posążek buddy. Moim zdaniem Piraci z Karaibów o niebo lepsi, ale ten film i tak był bardzo dobry. Dużo humoru, fajny klimat i dobra realizacja fabuły, momentami nawet wzruszający.

ocenił(a) film na 8
Zihat

przywódczyni piratów spotkała się z wielorybem już wcześniej ratując go z rybackiej sieci :)

ocenił(a) film na 8
pekinczyk

Tyle, że to nie była przywódczyni piratów, a jej matka, która zostawiła jej branzoletkę. W momencie kiedy matka przywódczyni piratów uwalniała (wówczas jeszcze młodą) mamę wieloryb to przywódczyni piratów nie było jeszcze na świecie, także podtrzymuję to co napisałem wcześniej ;)

ocenił(a) film na 8
Zihat

a skąd ten wniosek? w filmie nic o tym nie powiedziano, jej matka łowiła ryby a ojciec był piratem więc dziewczyna na pewno wychowała się nad morzem, wieloryby szare wiek reprodykcyjny osiągają już w wieku 5 do 20 lat , wiec ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones