PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127233}

Pippi Langstrumpf - Ucieczka Pippi

På rymmen med Pippi Långstrump
6,8 1 147
ocen
6,8 10 1 1147
Pippi Langstrumpf Ucieczka Pippi
powrót do forum filmu Pippi Langstrumpf - Ucieczka Pippi

Ukochany film

ocenił(a) film na 9

nagraliśmy kiedyś go ( i kilka inncy częsci) z TV na kasete i oglądaliśmy tak często w rzeciągi jeszcze wielu wielu lat, że film zrobił się czarno biały :) A może to wina video...? W każdym razie film jest wspaniały, zawsze świeży i dla każdego.

ocenił(a) film na 10
warumono

zgadzam się film jest super pierwszy raz obejrzałem go na VHS mając parę lat, dziś postanowiłem sobie odświeżyc wspomnienia i dalej ,mimo upływu czasu tak samo wspaniale się go ogląda, aż się łezka kreci :)

chechel

Oglądając ten film zobaczyłem jakie były kiedyś piękne czasy, przede wszystkim komunikacja między ludzka, a teraz komórki, narkotyki i pijane dzieci. Do tego doprowadziła ta cywilizacja:(

pariziom22

Sorry, narkotyki to były jeszcze grubo przed filmem, i maczały w nich palce też dzieci (via "Dzieci z dworca Zoo"), ale co do tej komórkowo-internetowej komunikacji to się zgadzam :)

warumono

Miałem identycznie! Siostra nagrała na kasetę film, oglądaliśmy go z tysiąc razy. Tylko nie jestem pewien czy to ten. Czy w "ucieczce Pippi" był motyw z odlatującym balonym (z P. na pokładzie) ? Jeśli tak, to to właśnie ten tytuł oglądałem mając kilka lat. Muszę sobie to odświeżyć!

ocenił(a) film na 9
warumono

też tak miałam. Taśma się tak zużyła że głos momentami zanikał, kolory zginęły, a czasem w ogóle nic nie było widać :D kochane vhsy :) Czy możecie mi powiedzieć, ktory odcinek jest o latającym samochodzie na taki dziwny klej, który dostali od takiego śmiesznego dziadka? O tym że Tommy z Aniką kąpali się w rzece i krowa zjadła ich ubrania? To była "ucieczka pippi"? Pamiętam całkiem dobrze ten odcinek ale nie pamiętam tytułu. Oczywiście jakby ktoś miał linka do obejrzenia będę wdzięczna :)

ocenił(a) film na 9
cockney_violin

widzę po plakatach że to to. Już mam i zaraz obejrze <3

użytkownik usunięty
cockney_violin

Dokładnie tak.

ocenił(a) film na 7
warumono

I ja miałem 4 orginalne kasety VHS... teraz pewnie gdzieś leżą zapomniane - ale musze wrócić i ja do tego :)

żałuję że twórcy poprzestali tylko na 4 częściach skoro pippi podbiła świat.

kunapwd

Fajnie jakby Netflix zainteresował się ta rezultatywną bohaterką - Ania z Zielonego Wzgórza już jest od nich :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones